- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
16
Za 4 lata Hiszpania będzie mi zupełnie obojętna na MŚ. To już nie to samo, jeśli chodzi o kadrę. W najlepszym razie z obecnych zawodników Barcy będą grali tam Alba z Busim (i kto wie, czy nadal będą podstawowymi zawodnikami). A jeszcze tak niedawno oprócz tej dwójki mieliśmy: Pique, Puyola, Xaviego, Iniestę, Villę i Pedro. Przymykając oko na nieszczęsnego Ramosa, to praktycznie była to taka nasza druga mini Barca.
8
@LuisSalvano Za 4 lata pewnie już wgl nie bedzie zawodnikow Barcelony bo trafi się taki pseudo madrysta jak Lopetegui i będzie wkręcał, że nie wziął zawodników z Barcelony bo nie pasowali do jego koncepcji... xDDDD do teraz nie wiem czym kierował się ten gość zabierając słabego Nacho i Odriozole i olewajac Roberto, który w środku pola wiecej by wniosł niż wyrobnik Koke a na PO lepiej by sobie radził od Nacho.
2
@Lukii9090 Nacho słaby... aha
8
@Eto'o9 R10 No dobry to on nie jest a już na pewno nie jest lepszy niz Roberto. Po za golem nie pokazał nic a w Realu to tylko rezerwowy i to nie tylko moja opinia, że gość jest przeciętniakiem..
2
@Lukii9090 Przecież Nacho jest zdecydowanie lepszy niz Roberto na PO. Trochę obiektywizmu
5
@Lukii9090 Nacho poza Isco to jedyny piłkarz Realu, którego przyjąłbym z otwartymi ramionami. Potrafi grać na każdej pozycji w obronie i na ŻADNEJ nie zawodzi. Do tego zaangażowanie umiejętność włączenia się do akcji ofensywnej. Taki piłkarz to skarb i umniejszanie mu jest śmieszne.
1
@FCB24 Obiektywizm moj to jest taki, że Carvajal jest lepszy od Roberto na PO ale nie Nacho. Już nie robmy z Roberto jakiegoś słabiaka bo 7 asyst w lidze i gola trafił, fakt, że w defensywie róznie z nim jest ale z przodu daje dużo i potrafi dokładnie wrzucić i prostopadle podać pilkę a do tego jest umiwersalny i może tyrać spokojnie na kilku pozycjach więc podaj aegumenty, które są za Nacho po za pracą w defensywie może, że jest lepszy na PO.
1
@Eto'o9 R10 W twojej opinii może jest taki ale nie w mojej. Ja po za Isco z Realu widział bym Asensio jeszcze u nas np a w obronie wolał bym Pavarda od Nacho.
1
@Lukii9090 Asensio póki co to zwykły holownik. Ma ogromny potencjał, ale mały zmysł (doświadczenie?) do gry kombinacyjnej i na małej przestrzeni.
0
@Eto'o9 R10 Ma czas chlopak ma dopiero 22 lata a już widac że to może być kozak w prawdzie to nie jest talent taki jak Mbappe ale taki talent jak Mbappe zdarza się niezwykle rzadko.
4
@Lukii9090 I że ten Mbappe gra w tym Paryżu. No tego to ścierpieć nie mogę.
1
@Eto'o9 R10 Ja niestety też :/ na otarcie łez kupił nam Bartek Ousmanka ;]
0
@Eto'o9 R10 A ile bylo % szans, ze zgarniemy go my, a nie PSG? (rok temu)
0
@Rewolucja123 LSG?
2
@Eto'o9 R10 Poprawione.
0
@Rewolucja123 Klub wolał Dembele i Mbappe w tamtym czasie nie był brany pod uwagę.
0
@Eto'o9 R10 I jak zawsze wyszliśmy na tym bardzo fajnie :/ Interesowali się podobno rok temu Mbappe ale nie udało sie go pozyskać :(