La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

11

Okienko zapowiadało się ciekawie gdy było głośno o transferze Griezmanna. Miał przyjść piłkarz klasy światowej za 100M ale jednak wolał zostać w klubie. OK - jego decyzja. 100M dalej w puli i Barcelona na poważnie zaczyna się interesować Willianem i to prawie 30 letnim, za którego trzeba zapłacić z 65M. Ręce opadają. Przypomina to sytuacje z poprzedniego roku. Nie udało się z Verrattim ruszamy po Paulinho. To okienko przypomina poprzednie i całkiem możliwe, że znów ich planem B będzie właśnie taki ruch. Naszą kadrę trzeba odmłodzić.

0

@BarcaInfo Nie zdziwię się jak kupią Oscara z Chin :P

8

@BarcaInfo "Nie było ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską" - to zaczyna co raz bardziej wyglądać właśnie w ten sposób.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Za takie pieniadze mozna kupić Martiala 23 letniego niespełna, przyszłosciowego i wszechstronnego a nie Williana 30 letniego. Nie potrzebny nam nowy Arda tylko Nowy Suarez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?