- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
11
Okienko zapowiadało się ciekawie gdy było głośno o transferze Griezmanna. Miał przyjść piłkarz klasy światowej za 100M ale jednak wolał zostać w klubie. OK - jego decyzja. 100M dalej w puli i Barcelona na poważnie zaczyna się interesować Willianem i to prawie 30 letnim, za którego trzeba zapłacić z 65M. Ręce opadają. Przypomina to sytuacje z poprzedniego roku. Nie udało się z Verrattim ruszamy po Paulinho. To okienko przypomina poprzednie i całkiem możliwe, że znów ich planem B będzie właśnie taki ruch. Naszą kadrę trzeba odmłodzić.
0
@BarcaInfo Nie zdziwię się jak kupią Oscara z Chin :P
8
@BarcaInfo "Nie było ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską" - to zaczyna co raz bardziej wyglądać właśnie w ten sposób.
0
@BarcaInfo Za takie pieniadze mozna kupić Martiala 23 letniego niespełna, przyszłosciowego i wszechstronnego a nie Williana 30 letniego. Nie potrzebny nam nowy Arda tylko Nowy Suarez.