- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 751 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 751 Culés
13
Coraz bardziej lubię pana Stanowskiego :D
I jeszcze ten dzban Boniek, który się kłóci, że topowe drużyny klubowe nie wygrały by Mundialu na luzie :D
20
@Bykunn Boniek co za dzban
18
@Bykunn Zibi ma swój świat, on rozumie dzisiejszą piłkę na swoje lata, dlatego Roma > Barcelona. W ogóle włoska piłka najlepsza, bo teraz sporo Polaków tam idzie grać. Nie idzie czytać jego Twittera, jest takim gramatycznym nazistą z tymi wypowiedziami. Aż mam wrażenie, że gdyby nie był prezesem PZPN, to dziennikarze by mu nie odpisywali.
0
@Bykunn ''
8
@Bykunn A swoją drogą trochę to smutne. Typ pisze mądre rzeczy, a jacyś niepoprawni optymiści ględzą o jakiejś Japonii i odwracają kota ogonem.
8
@GenerałXavi Czy ja wiem czy powalił. Wyskoczył z tą Romą jak chłopiec z podstawówki. Jeden mecz nie jest żadnym wyznacznikiem. A to że dla nas ten mecz okazał się końcem marzeń o LM no cóż...przykro
4
@Bykunn Uważam, że Boniek jako prezes PZPN radzi sobie całkiem nieźle. Z pewnością lepiej od poprzednika, ale jego twitterowe popisy są strasznie słabe jak na osobę na takim stanowisku i z takim autorytetem.
W tej dyskusji w 100% zgadzam się ze Stanowskim. Takie zespoły jak Atletico, Barcelona, Real Madryt, Bayern, Manchester City, Juventus, Liverpool są o wiele lepiej zorganizowane i zgrane od jakiejkolwiek reprezentacji. Prezentują też znacznie wyższy poziom i gdyby choć jedna z tych drużyn trafiła na mundial i rywalizowała z reprezentacjami to prawdopodobnie by wygrywała.
0
@KamQiX Mam dokładnie takie samo zdanie o panu Bońku. Nie jest jakimś rewolucjonistą, ale niczego nie spieprzył, po prostu jest solidny. Szkoda, że nie postawił bardziej na przemodelowanie systemu szkolenia młodzieży (jakieś zachęty dla klubów czy coś takiego), ale podejrzewam, że to jest zadanie ogromnie trudne.
1
@Bykunn Stan Mundialu najlepiej mi sie oglada ostatnio;)
1
@Kamilos84 Też ostatnio doszedłem do takiego wniosku, te ich opinie są ciekawe, jednoznaczne, mocne. Nie ma półśrodków. Jedyne do czego bym się przyczepił to poprawienie artykulacji swoich myśli przez Kowala na przykład :D Bo czasami wydaje się jakby bełkotał