La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

3

Dzisiejszy L’equipe dobosi ze PSG chce poswiecic Rabiota na rzecz Kante. Jezeli to prawda to mysle ze nawet za ok 30-35 mln jest do wyciagniecia zwazywszy na to ze za rok konczy mu sie kontrakt. Za taka sume byly to swietny ruch. Wtedy sprzedajemy Paulinho za 50 mln i jest git. W srodku mamy Rakiete , Busquetsa, Arthura, Rabiota i Roberto jak trzeba. Za rok de Jong i by bylo super.

3

@blaugrana16 Chętnie zobaczyłbym jego w naszych trykotach.

1

@blaugrana16 Mnie Rabiot nie przekonuje. Kolejny wysoki, niezwrotny i ociężały pomocnik? Ma gabaryty bardzo podobne do Gomesa. Wiadomo, jest od niego lepszy ale nie chciałbym go u nas.

2

@Konias4318 Niezwrotny i ociezaly? Chłopie zobacz najpierw jakiś jego mecz, porównywanie go z Gomesem to obraza dla Francuza.

0

@Konias4318 No tak. Ale to mialo by byc zastepstwo za Paulinho ktory ma podobny profil. Czytalem ze Valverde chce miec w skladzie chociaz jednego roslego dajacego troche sily pomocnika.

0

@Konias4318 Ociężały? I te porównanie do Gomesa... Rabiot jest znacznie lepszy technicznie i jest 13 kg lżejszy od Portugalczyka.

0

@Veb1233 W sumie racja, podkreśliłem że jest lepszy od niego. Ale są piłkarze którzy pasują do nas bardziej i też wcale nie byłoby ich ciężko wyciągnąć. No ale jak się chce płacić 80 mln za Williana...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?