La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

konto usunięte

0

Ciekawe czemu Barcelona nie ruszyła po Odriozole. Dobry gracz, szybki, ofensywny, mini-Alves, a kwota odstępnego naprawdę przystępna. Na ten moment mamy jedynie Semedo, jeśli Roberto przesuniemy do środka.

7

@iFrontier Ale Roberto nie przesuniemy do środka, więc bez sensu transfer. Dodatkowo w rezerwach jest młody Mateu Morey. Dobry piłkarz Odriozola, ale po co go kupować skoro jest nam niepotrzebny?

konto usunięte

0

@iFrontier Jest Palencia jeszcze

1

@iFrontier Po pierwsze mamy Roberto i Semedo, a po drugie w szkolce, jak kolega wyżej napisał jest Mateu Morey.

konto usunięte

0

@Bartek22 Ok dzięki chłopaki! Nie oglądam na bieżąco młodych niestety i nie mam takiej wiedzy w tym zakresie jak Wy

1

@iFrontier Nie jak my, tylko jak ViscaBarca123. ;)

0

@iFrontier Kiedyś czytałem, że podobno Odriozola stworzony jest do kontr dlatego Barça go nie kupiła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?