- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
3
Skoro Paulinho odchodzi, ruszamy po pomocnika. Realnie na ten moment widziałbym Rabiota. Inną możliwą opcją jest Thiago, ale myślę, że lepszą inwestycją jest Francuz. Powiedzmy, że Pogba, Eriksen, czy Dybala to mrzonki, piękne, lecz odrealnione. Herrera to nie poziom Barcy, Lozano i Willian to skrzydłowi, my potrzsbujemy wzmocnić pomoc. Martial jest niepotrzebny bo jest Dembele, dajmy mu szansę. Lenglet, Arthur i Rabiot to już dobre wzmocnienie kadry. Miny broń Boże nie sprzedawać, tylko wypożyczyć. Odejdzie Verma, Kolumbijczyk wejdzie do zespołu. Co do sprzedaży, rozwiązać kontrakt z Douglasem, jeśli nie znajdzie się nabywca, Gomes, Vidal, Rafinha pierwsi do szybkiego znalezienia im nowego pracodawcy. Sytuacja z Jasperem nie jest jeszcze jasna, ale ponoć mamy następcę. Paco można zostawić jeszcze rok. No i jeszcze Munir, niby nie jest taki zły, ale zbędny. Jeśli przyszłaby oferta większa niż 30 mln to sprzedać też Digne'a. Wprowadzić Cucurellę, Aleñe, Oriola i Palencię. Taka kadra może powalczyć o tryplet. Co uważacie?
0
@BlAugrAnAPolAnd log pisany czcionką pokemona ?
4
@BlAugrAnAPolAnd Rabiot jak najbardziej, a w przyszłym sezonie de Jong. Mina nigdy na nasz poziom nie wejdzie i trzeba wykorzystać te bramki strzelone na kilkadziesiąt ładnych milionów euro, bo drugiej takiej sytuacji nie będzie, a za Vermaelena przyjdzie de Ligt. Jest Dembele i mam nadzieje, że będzie grał pierwsze skrzypce ale wole sprzedać Munira z Paco i sprowadzić konkretnego zawodnika do pierwszej linii, który będzie mógł nie tylko być zmiennikiem ale również konkurować o miejsce w składzie z Suarezem. Cucurella za słaby w destrukcji, jak już to wolę Mirande, Alena jak najbardziej, Oriola powoli również będzie trzeba wprowadzać, a Palencia...chyba jednak ogólnie za słaby na pierwszą drużynę.
0
@BlAugrAnAPolAnd Ale generalnie Martial moze grać tez jako napastnik i stanowił by konkurencję dla grubego, ktory jest pod formą :/
0
@BlAugrAnAPolAnd Rabiot fajna i ciekawa opcja, ale nie powinien być pierwszym wyborem, tylko ktoś z dwójki Pjanić/Thiago. Munira sprzedać, Paco też, jeśli nadejdzie dobra oferta. Powoli wprowadzać Mirandę, tak, żeby za rok mógł być zawodnikiem pierwszego zespołu, a Digne sprzedać przy pierwszej lepszej okazji. Do tego jakiś ofensywny piłkarz, być może Fekir. Co do Miny, to nie mam zdania. Palencia i Ortola to nie poziom Barcy.
0
@BlAugrAnAPolAnd Przede wszystkim trzeba najpierw zredukować kadrę. Sprzedać takich piłkarzy jak: Douglas (albo oddać za darmo byleby się go pozbyć), Munir, Gomes, Vidal, Marlon, Paulinho (jeśli te 45-50 mln to prawda). Reszta powinna zostać no chyba że za Denisa i Rafinhe ktoś złoży dobrą ofertę co jest mało prawdopodobne. Za tych 6 piłkarzy (nie licząc Rafy i Denisa) Barca powinna wziąć 100 mln. I za te 100 mln można kupić Lengleta i Thiago a pieniędzy jeszcze zostanie na kogoś do ataku.