La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

konto usunięte

2

Szalenie liczę na Rabiota. Ilość naszego szczęścia w jego przypadku porównywalna jest tylko z Realem w LM. Rok kontraktu, brak powołania na MŚ i zmiana trenera, przez co niekoniecznie musi być pewien miejsca w „11”. Wszystko działa na naszą korzyść, byłem pewien że po mundialu jego wartość wzrośnie i temat będzie a zamknięty a tak nic tylko negocjować. Myślę że możemy go spokojnie ściągnąć za pieniędze które dostaniemy z transferu Paulinho. Do dzieła!

0

@iFrontier Czy czasem Rakitić nie jest od niego lepszy? Bo profil piłkarzy podobny.

konto usunięte

2

@iFrontier Przy umiejętnościach naszego zarządu to Rabiota pewnie nie wyjmiemy a skończy się na Wilianie i tyle z tego będzie ;D

0

@iFrontier Kiedy transfer wydaje się idealny, to możemy mieć pewność, że do nas nie przyjdzie. Na pewno się po drodze coś popieprzy, jak zawsze za rządów Bartomeu.

konto usunięte

0

@loswariatofano Rakitic w tym momencie jest pewnie lepszy, ale profil zawodników jest inny - Rabiot jest bliżej ŚPO, gdzieś pomiędzy ŚP a ŚPO a Rakitic aktualnie to zawodnik pomiędzy ŚPD a ŚP. Poza tym, warto pamiętać że w tym roku Rakieta ma 30 lat i młodszy już nie będzie, a Rabiot ledwo 23/24. Myślę że to fenomenalna inwestycja, i przy okazji wymiana pokoleniowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?