- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 754 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 754 Culés
8
Podziwiam tranafery Juve. Za 80 mln ściągnęli Douglasa Costę, Emre Cana i Cancelo. Niesamowite, my za 80 mln możemy mieć jednego Willian (starszego i moim zdaniem słabszego od Costy).
5
@iFrontier Tylko jakby się Barcelona zgłosiła po takiego Douglasa to Bayern chciałby z 80-90M. Zawsze inne kluby niż Barca czy Real płacą mniej.
0
@iFrontier Mam nadzieję, ze nie. Coste bym wolał Cana juz nie koniecznie a Cancelo to by mogł grać z Semedo na zmianę na PO i byśmy lepiej na tym wyszli niż za samego Williana 80 mln...
0
@BarcaInfo Ok, ale to jedna strona medalu. Druga to sztuka negocjacji. Przecież Real za Kovacica też dużej sumy nie zapłacił, podobnie ich świetne zagranie ze sprzedażą i odkupieniem Moraty.
0
@iFrontier Cancelo i Can to nie są jakieś tuzy futbolu.
0
@iFrontier A teraz za 100 czy 130 baniek biorą Ronaldo, co moim zdaniem jest dziwnym posunięciem.
0
@JimMorrisonFCB Regularnie oglądałem LFC i Can to naprawdę świetny box-to-box się zrobił pod sterami Kloppa. Cancelo to solidny zawodnik, i nadal ma potencjał by wskoczyć na wyższy poziom. Moim zdaniem fenomenalne transfery