- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
1
Nie wiem, czy ktoś z Was oglądał "Mieciu Dawaj".
Poruszony był ciekawy temat. Jeden z widzów zadał pytanie. "A gdyby tak jednego Polaka z piłką otaczała pozostała dziesiątka szczelnie splatając ręce i taka formacja po prostu weszłaby do bramki przeciwnika?".
No i z jednej strony rozśmieszyło mnie to pytanie, ale z drugiej...czemu nie? :D
Za bardzo jak nie ma sfaulować rywala, bo umówmy się...rywal musiałby być Neymarem. A tak formacja 10 zawodników, trochę siły jednak ma. No i biegliby te 3 km/h, ale by dobiegli. Czysto teoretycznie przecież jest to możliwe. Nie ma chyba zakazu takiego manewru? :P
3
@michal26 A jakby przeciwnik stał murem w 11 przed polem karnym?
0
@michal26 Też się nad tym zastanawiałem i nawet próbowaliśmy z chopokami na wf. Jednak nie wiem czy nie ma przepisu przeciwko antyfutbolowi czy jakoś tak.
0
@GenerałXavi No chyba nie. Wiele razy w meczu np. obrońca blokuje napastnika, żeby bramkarz mógł złapać piłkę.
1
@michal26 Juz dawno na to wpadłem i nawet mam to rozrusowane! Tak samo jak wchodzenie sobie na głowę przy różnym. Takich pomysłów mam cały worek!!!
0
@GenerałXavi Niebezpośrednia.
Np. tu Alves nie walczył o piłkę tylko blokował do niej dostęp :
Wiem, słaby przykład.
0
@bartekvisca No teoretycznie wtedy faul w ataku byłby. Pytanie, czy na tyle szybko by się zorganizowali? Poza tym. Jakby bramkarz też stanął, to szybko mogli by się rozbiegnąć atakujący a ten z piłką po prostu strzelić ponad murem :)
0
@Filip_10 Przepis przeciwko antyfutbolowi?
https://www.weloba.com/sites/default/files/styles/ratio_16_9/public/images/general/mou_3.jpg?itok=WRivu2y1