La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

No i wylądował, Ronaldo w Turynie. Co by nie mówić to kolejny cios dla La Ligi. Rok temu Neymar, teraz Ronaldo.
Przez tyle lat Klasyki miały ten smaczek w postaci rywalizacji Ronaldo z Messim. Tego już nie będzie, aż dziwnie o tym pomyśleć.
El Clasico już nigdy nie będzie takie same

0

@barcelonaLM A za rok Benzema

7

@barcelonaLM Pierdolenie o szopenie. Były klasyki bez niego i to był najbardziej elektryzujący mecz na świecie. Zaraz pojawi się kolejna gwiazda w Realu i Barcelonie.
Jak Małysz odchodził wszyscy mówili teraz to już po skokach w Polsce.

0

@barcelonaLM Były klasyki przed Leo i Ronaldo, to będą i po nich. Gadanie bez sensu.

0

@Rewolucja123 Wiadomo że będą ale nie będą już takie same, czyli nie będzie tego smaczku w postaci rywalizacji CR7 - Messi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?