- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 607 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 607 Culés
0
Dlaczego mówi się, że ZP w 2010 nie powinien dostać Leo, tylko Iniesta?
Z całym szacunkiem Hiszpan nie był wtedy nawet najlepszym pomocnikiem świata :)
Pamiętam tego Sneijdera, to nie była jakaś wielka Holandia, mocna i owszem, ale nie typowana do finału. Wesley pociągnął ich niesamowicie, pomocnik a strzelił 4 czy 5 goli.. Nie wspominając czego dokonał z Interem. I nawet do głupiej top3 było mało :)
7
@MESSIah16 Ponieważ Złota Piłka to stan umysłu.
0
@GenerałXavi Tylko, że poza Leo nie większa od Holendra, były różne złe decyzje, ale brak Holendra na pudle ( nie mówię o wygranej ) to jaja.
0
@GenerałXavi Kiedys to było, niestety teraz nie ma czasów :(
1
@GenerałXavi Wiesz, moim zdaniem ignorancja głosujących mimo wszystko, wygrał wtedy najwięcej, zawsze był bardzo ważny i zajął 4 miejsce. No ale to już historia.
1
@MESSIah16 gdyby wowczas ZP rozstrzygala sie na zasadach z 2009 roku to wlasnie Sneider mialby ZP. Tak samo w 2013 roku mialby ja Ribery.
Choc w przypadku Sneidera wowczas to bylo znacznie wiecej niz Francuz - bo jednak Inter to nie Bayern, +turniej reprezentacyjny, gdzie jak mowisz Sneider odwalil kawal roboty.
NIe wiem czy w finale to on podawal do Robbena na te okazje, ale jesli tak to tez mozna go tylko chwalic za tamten okres.