La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

konto usunięte

1

Co sądzicie o Brzęczku jako nowym selekcjonerze kadry? Według mnie dramat. Liczyłem na trenera z zagranicy. Boniek podobno prowadził rozmowy z De Biasim, czy Prandellim a tu Brzęczek ... Dramat.

0

@MaTt_BarcaFan Żaden dramat! Jeszcze nie rozpoczął pracy i już dramat!

0

@MaTt_BarcaFan Dobrze dzisiaj powiedział Stanowski, w czym taki De Biasi byłby lepszy?

konto usunięte

6

@Bykunn De Biasi pół amatorską Albanię wprowadził pierwszy raz na mistrzostwa Europy. Trener, który trenował włoskie kluby. Chodzi mi o tą zagraniczną myśl szkoleniową. Mieliśmy tylu polskich selekcjonerów i zawsze był blamaż na wielkiej imprezie. Tyko jeden Nawałka coś potrafił ugrać na mistrzostwach Europy. Boję się, że Brzęczek to będzie drugi Smuda, Janas, albo Fornalik.

0

@MaTt_BarcaFan Boniek od zawsze mówił, że selekcjoner reprezentacji Polski powinien być Polakiem.
Taki pomysł na reprezentacje miał od początku, ale zaskoczył chyba wszystkich!
Ja stawiałem na Jacka Magiere bądź Piotra Stokowca.

konto usunięte

0

@barcowy1899 Co to w ogóle za myślenie, że selekcjoner musi być Polakiem. Taki Benhaker to z przeciętynych piłkarzy zrobił super drużynę. Zawsze jest blamaż na wielkich imprezach jak Polak jest selekcjonerem.

0

@MaTt_BarcaFan Musi, a powinien to dwa różne słowa.
Poza tym Zbigniew wie co robi, inaczej nie byłby tak szanowany w świecie sportu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?