La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

2

Mimo wszystko chciałbym, aby Yerry Mina został sprzedany z opcją wykupu. Jeśli chłopak złapie regularność to może w przyszłość zostać najlepszym środkowym obrońcą na świecie. A jego gra w powietrzu jest nie do przecenienia.

1

@Sawik_10 Lepsze wypożyczenie na rok/dwa.

konto usunięte

0

@Sawik_10 Jestem podobnego zdania, że lepiej dla niego jeśli poszedłby na wypożyczenie. W Barcelonie będzie czwartym w hierarchii stoperem co raczej nie da mu szans na ciągłe występy, których potrzebuje, a gdy będzie brakować regularności to możemy widzieć Minę z końcówki sezonu Barcelony zamiast tego świetnego obrońcę z mistrzostw. Na jego korzyść działa to jaki dobrze się pokazał w Rosji przez co o dobre oferty nie byłoby trudno. Jeśli Barcelona kupi de Jonga (w mojej opinii to bardziej prawdopodobna opcja od Rabiota) to Holender może grać z powodzeniem również w środku, więc problem ewentualnego czwartego obrońcy mielibyśmy rozwiązany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?