- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
6
Dzisiaj swoje 17. urodziny obchodzi Konrad de la Fuente.
Konrad to obecnie zawodnik Juvenilu B (dostawał szanse gry w Juvenilu A) i gra głównie na pozycji lewego skrzydłowego. Dobrze czuje się także na szpicy. Pochodzi z USA, a konkretniej z Miami. Jego rodzina pochodziła z Haiti. Często używa swojej słabszej nogi, ma świetną technikę i drybling. Od 14 roku życia jest powoływany do młodzieżowych reprezentacji USA. W Stanach mają ogromne nadzieje związane z tym chłopakiem i uważają go za ogromny talent. W tym sezonie m.in. dublet w 7 minut, który pomógł Juvenilowi B zdobyć mistrzostwo, 3 asysty w jednym meczu, dublet w wygranej 2;1 z Gimansticiem, czy też dwie bramki i duży udział w innych trafieniach w zwycięstwie 5;1 z Europą.
Tutaj skrót tego meczu:
Jego idolami są Ronaldinho i Neymar. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mogli go regularnie oglądać w Juvenilu A. :-)
0
@ViscaBarca123 A powiedz mi jak wygląda sytuacja Xaviego Simonsa? Z dużym zainteresowanie śledzę Twoje komentarze i rzadko kiedy pojawia się w nich nazwisko tego młodzieńca.
Swego czasu uchodził za wielki talent, jak to wygląda teraz?
0
@JimMorrisonFCB Gdzieś niżej widziałem, że o nim pisali, również ViscaBarca123
3
@JimMorrisonFCB Ostatni sezon miał niezły, ale było dużo lepszych od niego. Ogólnie rozwija się dobrze, czuwa nad nim głównie ojciec. Za rok będzie miał 16 lat, a więc będzie mógł podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt. W tym momencie z La Masii odchodzi wielu chłopaków i jest obawa, że odejdzie także Simons. Liczę jednak, że Xavi pozostanie w zespole. Gerard Romero kilka dni temu podał, że jego przedstawicielem jest Mino Raiola. Trochę mnie to zaskoczyło, bo myślałem, że ojciec do tego nie dopuści. Pozostaje mieć nadzieję, że Raiola ma tam mało do gadania i nadal nad Simonsem czuwa głównie jego ojciec. Ogólnie Simons wygląda na zakochanego w Barcelonie, ale gdy masz 15 lat, a od dobrych kilku lat zabiegają o Ciebie kluby z Premier League i Raiola jest twoim agentem, to może się wydarzyć dużo. Mam nadzieję, że jednak zostanie w Barcy.
1
@ViscaBarca123 Podziwiam Twoją wiedzę i znajomość wszystkiego co się dzieje w młodszych sesjach.
3
@Lamora Dzięki! :)
Dodam tylko, że Xavi ma naprawdę niezwykły talent, ale w jego drużynie grają także Marc Casado, Marc Pelaz czy Jorge Alastuey. Także są pomocnikami i uważam, że mają potencjał nie mniejszy od Xaviego. Tylko, że o nich pisze się dość mało, a grają świetnie. Ta przyszła linia pomocy w Cadete A będzie zajebista i ogólnie cały ten rocznik 2003 jest genialny. :)