- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
2
Wyjściowy skład Legii na rewanżowy mecz z Cork City w ramach eliminacji LM
0
@kubix05 Carlitos na ławce?
1
@kubix05 Carlitos znowu na ławce? Kucharczyk na wahadle? Radović w pierwszym?
Nieźle Klafurić idzie - jeśli tak dalej pójdzie to za miesiąc będzie zwolniony.
0
@kubix05 Fajnie jakby Legii udało się dojść do LM i trafić w grupie na Barcę. Rok temu nie dało się dostać na ten mecz przez te dziwne zasady, wg. których tylko kibice z karnetami mogli pójść na mecz. Na szczęście od tamtej pory poznałem jedną osobę pracującą w Legii (a raczej współpracującą z tym klubem) i mógłbym na taki meczyk się wybrać. No, ale znając życie, nawet jak awansują, to pewnie nie będą z Barcą w grupie ;p
0
@LuisSalvano Rok temu Legia nie grała nawet w LE - 2 lata temu grali w LM z m.in. Realem.
Sam chciałbym się wybrać na taki mecz Legii z Barceloną na Łazienkowską ale jeśli będzie tak samo jak ostatnio to też będę miał z tym problem.
Tzn. najpierw trzeba tam awansować i wylosować ale zakładając, że się uda to także chciałbym na taki mecz się wybrać - daleko do Warszawy nie mam więc gdyby tylko była możliwość...
0
@Showman No nie będąc kibicem Legii to pewnie będzie można kupić bilety na via go go, ale tam ceny są absurdalne jak decyzje sędziowskie w La Lidze.
0
@LuisSalvano No właśnie ceny, te są jednak chore, a też nie ma ich dużo, a na takie drużyny jak Barcelona chętni zawsze są.
Pozostaje liczyć, że coś się uda zrobić choć najpierw poczekajmy bo Legia na razie jeszcze jest w 1 rundzie - do fazy grupowej daleko.