- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
11
INP: Szykują się kolejne zwolnienia wśród pracowników klubu (nie mylić z zarzaden)! Powód wciąż ten sam Segura
11
@Eto'o9 R10 Powaznie? Kto teraz? Ktos kto wierzy w logike Cruyffa?
8
@Eto'o9 R10 Segura miał podobno kontrakt do końca czerwca... sam to sobie przedłużył?
11
@Eto'o9 R10 Bardzo źle się dzieje w tym klubie. Bardzo. A my tak sobie siedzimy, dają nam "zabawki" w postaci czasami fajnych piłkarzy, a filozofia i wyjątkowość tego klubu umiera... i co smutne, większość przymyka na to oko. Bo przecież był tryplet, bo wcześniej dublet mimo totalnej kompromitacji w LM, to i tak dublet. Bo Dembele, bo Coutinho, bo futbol się zmienia na bardziej siłowy i defensywny i trzeba też tak grać... meh...
1
@macio_944 I jeszcze Romek z Czelsi wydymie Bartka z Willianem.
8
@Protolinho Od lat nie rozumiem polityki tego klubu. W sensie... rozumiem, ale może nie chce w nią wierzyć? Przecież to bardzo widoczne jak stajemy się drużyną pozbawioną artyzmu, kreatywnej zespołowości. "Magia" objawia się tylko indywidualnie. Kiedyś podziwialiśmy artyzm w postaci zespołowej, kreatywnej i wyjątkowej gry, którą napędzali pomocnicy. Dziś pomoc jest czasami wręcz pokraczna, defensywna, siłowa... a większość opiera się na ataku. Nie podoba mi się to. Historia tego klubu mówi nam, że najważniejszą formacją od kilkudziesięciu lat była pomoc. Dziś... pomoc jest często pomijana.
1
@masq Bratek chcial go zatrzymać ale chciał zwolnic ferajne Segury ten się postawił i został nie tylko on ale i jego banda. A teraz jeszcze robi czystki. Ten facet to rak
0
@Eto'o9 R10 Kolejne wymysły?
0
@MarioVeB! Oczywiście, jak podobni tobie odliczali dni do końca czerwca kiedy ten sabotażysta miał odejść, to INP informowało, że Bartomeu CHCE Segurę a pozbyłby się tylko jego ludzi, ale Segura chciał pozostania swoich ludzi.