La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

8

Moim zdaniem pozyskanie Malcoma pokaże jasno innym klubom, że jeśli nie chcą sprzedawać piłkarzy po rozsądnych cenach to zawsze można znaleźć alternatywę i często bardziej perspektywiczną. Brazylijczyk ma papiery na wielkiego grajka. Ale zobaczymy co los przyniesie.

Moim zdaniem ewidentnie powinniśmy wrócić do 4-3-3.
MATS/Cillessen
Semedo/Palencia-Pique/Lenglet-Umtiti/Vermaelen-Alba/Cucurella
Rakitić/Arthur-Busquets/Roberto-Coutinho/Alena
Messi/Malcom-Suarez/Munir-Dembele/Denis

PS. Roberto pełniłby podobną funkcję co swego czasu Lahm w Bayernie. W zależności od potrzeb grałby na boku obrony lub w środku pola.

Sprzedaż z opcją wykupu: Marlon, Mina, Samper, Arnaiz.

Definitywna sprzedaż: Vidal Digne,, Gomes, Rafinha, Paco.

0

@Sawik_10 Palenia nie zagra na prawej obronie
i tak potrzebna jest jeszcze bomba do środka pola.

konto usunięte

0

@Sawik_10 Takie przypisywanie zamienników to może zadziałać chyba tylko w Fmie, choć i tego nie jestem pewien

0

@Messibestplayerintheworld Myślę, że Palencia znajdowałby się w kadrze tylko prowizorycznie. Oczywiście istnieje szansa, że kupimy kogoś klasowego do środka pola a Roberto dalej będzie grywał na prawej obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?