- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 676 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 676 Culés
16
Wiecie co mnie najbardziej boli w polskiej piłce? Że właścicielami klubów są osoby, które dorobiły się majątków dzięki układom z minionego systemu. Czyli po prostu ludzie, którzy o biznesie nie mają bladego pojęcia i przy pierwszym większym kryzysie ich firmy szlag trafi.
Biorąc pod uwagę, że polskie kluby są na dorobku to nasze drużyny powinny wziąć przykład z takich klubów jak Ajax Amsterdam, PSV Eindhoven, FC Porto czy AS Monaco i głównie stawiać na graczy koło 20. roku życia. A nawet poniżej.
Takie AS Monaco w ciągu dwóch okienek transferowych sprzedało aż 16. zawodników o średniej wieku 23,68 lat i nikt tragedii nie robi.
Zarobili kupę szmalu, dadzą szansę na pokazanie się kolejnym młodym zawodnikom i interes będzie kwitł. Pomijam aspekt sportowy. Bo nie dość, że będą mogli pozyskiwać coraz młodszych i bardziej utalentowanych graczy (oni sami chętniej będą chcieli trafiać do takiego klubu) to na dodatek będą mieli środki na inwestowanie w akademię.
Jak patrzę na taką Legię Warszawa to imho tacy gracze jak Radosław Majecki, Mateusz Wieteska, Mateusz Hołownia, Sebastian Szymański, Mikołaj Kwietniewski oraz Jarosław Niezgoda powinni grać regularnie.
Dzisiaj są takie ceny na rynku transferowym, że na sprzedaży trzech utalentowanych zawodników z Polski można zarobić tyle ile na awansie do Ligi Mistrzów. I nie piszcie, że nie ma utalentowanej młodzieży. Jest, ale zamiast traktować tych chłopaków jako perełki inwestycyjne to ma się młodzież za przeproszeniem w d****. I to nie tylko w świecie futbolu, ale w innych dziedzinach również. W innych krajach dmuchają i chuchają na najzdolniejszych. A w Polsce radź sobie sam. Ile szczęścia, że swego czasu Robert Lewandowski nie zwątpił.