- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
17
https://www.facebook.com/marchewzciemnogrodu/photos/a.1492867267464368.1073741828.1492803597470735/1749529191798173/?type=3&theater
No cóż XDDD
0
@krzychu1526 A konserwatyści to w sumie nie powinni takich zdjęć unikać? Bo niby rodzinne wartości, religijność, a tu nagle fotki z dupeczkami.
9
@sebasek99 A co ma jedno do drugiego? No chyba, że dla Ciebie zrobienie zdjęcie z inną kobietą/kobietami to zdrada i pogwałcenie wszystkich wartości moralnych "zajętego" mężczyzny.
0
@Delolen To, że takie zdjęcie tak średnio propaguje te wartości które oni przestrzegają. Nie widzisz sprzeczności między pokorą, byciem niby przykładnym ojcem i mężem, a potem robieniem sobie zdjęcia z tabunem kobiet?
0
@sebasek99 Bycie Edypem, a potem robienie sobie zdjęć z młodymi facetami? No nie pasuje mi coś xDD
1
@sebasek99 Zrobienie zdjęcia z kobietami oznacza bycie złym ojcem i mężem? A tym bardziej, co ma z tym wspólnego pokora? Rozumiem, gdyby oni na tych zdjęciach się z nimi całowali, albo robili coś więcej, ale to tylko zdjęcie. Messi jest złym ojcem i mężem bo zrobił sobie zdjęcie z fanką na lotnisku?
Edit: Zobacz, dzisiejsze wspólne zdjęcie męskiej i żeńskiej FC Barcelony. Wszyscy piłkarze pozujący z tymi kobietami dopuścili się zdrady, są złymi ojcami, mężami i pogwałcili swoje przekonania/wierzenia religijne?
0
@Delolen Ja nie piszę, że źle, ale jak jest się konserwatywnym, to raczej chyba na pierwszym miejscu powinna być żona. Takie zdjęcia, więc się chyba trochę gryzą z wyznawaną doktryną.
1
@sebasek99 Jak na pierwszym miejscu żona? Jesteś sławną osobą, prosi Cie fanka/fanki o zdjęcie i Twoim zdaniem konserwatywna i religijna osoba powinna odmówić bo na pierwszy miejscu jest żona? Jasne, gdyby była sytuacja "albo albo" to się mogę zgodzić, olanie żony czy dziewczyny dla innych. Ale tutaj ta sytuacja nie nastąpiła więc cały czas nie rozumiem dlaczego pozowanie do zdjęcia z inną kobietą przeczy w jakiś sposób konserwatyzmowi.
0
@Delolen No ale tu nie ma jednej fanki, a gros pięknych kobiet ;p Z którymi spędzi się jednak trochę czasu, bo to na pewno nie było, tylko zdjecie.
0
@sebasek99 Czyli będąc konserwatystą można spędzać czas tylko z gronem brzydkich pań?
0
@zadafcb Jak ma się tylko takie w rodzinie, to tak ;p