La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

konto usunięte

17

0

@krzychu1526 A konserwatyści to w sumie nie powinni takich zdjęć unikać? Bo niby rodzinne wartości, religijność, a tu nagle fotki z dupeczkami.

konto usunięte

9

@sebasek99 A co ma jedno do drugiego? No chyba, że dla Ciebie zrobienie zdjęcie z inną kobietą/kobietami to zdrada i pogwałcenie wszystkich wartości moralnych "zajętego" mężczyzny.

0

@Delolen To, że takie zdjęcie tak średnio propaguje te wartości które oni przestrzegają. Nie widzisz sprzeczności między pokorą, byciem niby przykładnym ojcem i mężem, a potem robieniem sobie zdjęcia z tabunem kobiet?

konto usunięte

0

@sebasek99 Bycie Edypem, a potem robienie sobie zdjęć z młodymi facetami? No nie pasuje mi coś xDD

konto usunięte

1

@sebasek99 Zrobienie zdjęcia z kobietami oznacza bycie złym ojcem i mężem? A tym bardziej, co ma z tym wspólnego pokora? Rozumiem, gdyby oni na tych zdjęciach się z nimi całowali, albo robili coś więcej, ale to tylko zdjęcie. Messi jest złym ojcem i mężem bo zrobił sobie zdjęcie z fanką na lotnisku?

Edit: Zobacz, dzisiejsze wspólne zdjęcie męskiej i żeńskiej FC Barcelony. Wszyscy piłkarze pozujący z tymi kobietami dopuścili się zdrady, są złymi ojcami, mężami i pogwałcili swoje przekonania/wierzenia religijne?

0

@Delolen Ja nie piszę, że źle, ale jak jest się konserwatywnym, to raczej chyba na pierwszym miejscu powinna być żona. Takie zdjęcia, więc się chyba trochę gryzą z wyznawaną doktryną.

konto usunięte

1

@sebasek99 Jak na pierwszym miejscu żona? Jesteś sławną osobą, prosi Cie fanka/fanki o zdjęcie i Twoim zdaniem konserwatywna i religijna osoba powinna odmówić bo na pierwszy miejscu jest żona? Jasne, gdyby była sytuacja "albo albo" to się mogę zgodzić, olanie żony czy dziewczyny dla innych. Ale tutaj ta sytuacja nie nastąpiła więc cały czas nie rozumiem dlaczego pozowanie do zdjęcia z inną kobietą przeczy w jakiś sposób konserwatyzmowi.

0

@Delolen No ale tu nie ma jednej fanki, a gros pięknych kobiet ;p Z którymi spędzi się jednak trochę czasu, bo to na pewno nie było, tylko zdjecie.

0

@sebasek99 Czyli będąc konserwatystą można spędzać czas tylko z gronem brzydkich pań?

0

@zadafcb Jak ma się tylko takie w rodzinie, to tak ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?