La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 751 Culés

43

« Wiele osób (szczególnie tych już pracujących) nie ma czasu śledzić wszystkich informacji na bieżąco z całego dnia więc o to kolejne ''podsumowanie'' newsów z dnia dzisiejszego zawarte w jednym wpisie. Zachęcam do przeczytania! »

▶ Paco Alcacer trenował indywidualnie, ponieważ miał problemy mięśniowe. Jutro może rozpocząć mecz ma ławce. [sport]

▶ Barcelona osiągnęła porozumienie z Evertonem. [Telegrach]

▶ Zdjęcia z dzisiejszego treningu:
1: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLgs9oXcAAnbeO.jpg]
2: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLgtcJW4AEKaf-.jpg]
3: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLgwrHXoAEQKJR.jpg]
4: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLgxtoX4AA2Naq.jpg]
5: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLoJcZXgAAxXzT.jpg]
6: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLpFnBXgAETQ-b.jpg]
7: [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjLhsznXoAA-tVP.jpg]

▶ Polo informuje, że Digne może odejść za 20M + jakieś bonusy.

▶ Alessandro Del Piero odwiedził naszych piłkarzy na treningu. [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/card_img/1023160355483279360/ex5l9O_C?format=jpg&name=600x314]

▶ Del Piero: ''Barcelona posiada w swoim zespole wielu wysokiej jakości piłkarzy. Myślę, że mają wszystko, żeby osiągnąć wielkie cele w tym sezonie. Messi? Jest niesamowity. Zawsze uwielbiam go oglądać. Odejście Iniesty? Okres Andresa w Barcelonie wraz z takimi piłkarzami jak Puyol, Xavi i Leo Messim spowodował, że napisali duży kawałek historii w tym klubie.''

▶ Ogłoszenie transferu Digne może się opóźnić, ponieważ Everton w jednej transakcji chciałby również pozyskać Minę. [MD]

▶ Arthur: ''Ostatni trening przed debiutem.'' - [Zobacz link: https://pbs.twimg.com/media/DjMbjRxXgAALCOf.jpg]

▶ Valencia odrzuciła ofertę FC Barcelony i Tottenhamu za Geoffreya Kondogbię. Klub zaznaczył, że nie jest on na sprzedaż, a jeśli ktoś chce go pozyskać musi zapłacić klauzule, która wynosi 80M euro. [SD]

▶ Leo Messi powróci do klubu 30-31 lipca i przejdzie badania medyczne. [MD]

▶ Negocjacje Barcelony z Evertonem dobiegają końca, a transfer może zostać oficjalnie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku godzin. Transfer Francuza jest praktycznie zamknięty. [TV3]

▶ De Jong: ''W zasadzie myślę, że zostanę w klubie ale zawsze wszystko może się zdarzyć i zmienić w ciągu tygodnia, a nawet dnia.'' [fcbw]

▶ Sevilla jest zainteresowana Munirem. [MD]

▶ Według naszych źródeł, Barcelona i Sevilla długo negocjowali i są bliskie porozumienia w sprawie transferu Vidala po tym, jak Sevilla podniosła swoją ofertę do 9 milionów euro. [SD]

▶ United nie złożył żadnej oferty Barcelonie z Minę. Everton jest najbardziej zainteresowany. [Gerard Romero]

▶ Digne nie będzie grać w meczu z Tottenhamem. Transfer jest bardzo bliski. [Gerard Romero]

▶ Transfer Digne może zostać ogłoszony już jutro. Francuz może zostać zaprezentowany już w poniedziałek w Evertonie. [Sport]

▶ Dembélé lajkuje tweety, w których ludzie krytykują go, że nie skrócił wakacji i że Malcom go wygryzie.

▶ Rabiot będzie naciskał prezydenta klubu na transfer do Barcelony. [Polo – MD]

▶ Messi na Ibizie: https://pbs.twimg.com/media/DjMBdhqXcAEo5Wz.jpg

▶ Bramka Alejandro Grimaldo: https://x.com/Destaquito2/status/1023275793634533378

« Dzisiaj kolejny dzień, w którym jest głośno o Digne. Francuz jest bardzo bliski odejścia z Barcelony. O niektórych informacjach jest artykuł więc zapraszam również do przeczytania bo jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione - tutaj podaje w skrócie. Źródła: [hiszpańskie, angielskie,holenderskie. ] »

konto usunięte

1

@BarcaInfo A Barcainfo jak zwykle w formie.Kapitalna robota codziennie wieczorem.Zasługujesz na druga Złotą Piłkę strony.Pracuj dalej a przebijesz brachu CR7 w ZP.Od razu mówię kom bez ironii.

4

@BarcaInfo Najgorsze jest to, że Valencia mówi 80 mln myśląc, że to jest jakaś cena zaporowa, nieosiągalna, bo po prostu nie chcą go sprzedawać, a taki Bartomeu jak się uprze to może dać te 80 mln xd Powinni powiedzieć, że tak z 200.

3

@Tito545  Dzięki! :)

4

@PatrychoO Dlatego trzeba liczyć na to, że szejk puści Rabiota, bo później zarząd będzie miał głupie alternatywy.

0

@PatrychoO 200 to mogą sobie mówić, ale klauzula to 80 ;)

0

@BarcaInfo No niech będzie Rabiot, ale nie będzie to transfer zawodnika klasy światowej. Sam byłem jakiś czas temu zwolennikiem jego transferu na Camp Nou, ale nie, gdy obok niego stawia się Pjanicia, Thiago, czy nawet Pogbę w kontekście transferu.

0

@BarcaInfo Dembele niezly agent.

3

@PatrychoO Pjanic sam dał znak, że zostaje. Pogba opcja mało realna ale możliwe do zrealizowania. Thiago dla zarządu to już opcja bardzo awaryjna, bo gdyby bardzo chcieli to wyłożyliby już 70M za niego.

0

@Gaucho Ach, takie buty :p Może i taki czołg przydałby się Barcelonie, ale nie takiego zawodnika w tym momencie potrzeba.

1

@BarcaInfo Dla mnie to trochę śmieszne, że o Thiago myślą jako o ostatecznej opcji. Żałosne, że duma im nie pozwala kupić go po tym, jak go sprzedali.

0

@PatrychoO Tylko pilkarze i Eric go chca, a reszta zarzadu juz nie, bo nie mysla racjonalnie.

Chca gwiazde - Rabiot (jest dobry, ale nie gwiazda). Byly dwie mozliwosci Pjanic i Thiago. A chca Kondgbie/Parejo itp.

0

@Rewolucja123 Thiago jest cienki z wieczną miną nadętego bufona.
Oho, to zaraz się zacznie jazda po mnie...

0

@Gaucho Moim marzeniem w Barcy jest Verratti, ale ciezko o to, wiec chcialbym powrotu Thiago.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?