- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
3
Powiem szczerze, że po meczu przekonał mnie Rafinha. Trochę go nie doceniałem do tej pory, choć wiedziałem, że ma chłopak talent. Widzę, że on nam może dać więcej jakości, niż Denis. Na ten moment musimy pomyśleć bardzo wnikliwie, jacy gracze mogą nam zwiększyć w zespole rywalizację. Nie zastanawiałbym się nad sprzedażą Lucasa Digne, bo to co grał Miranda, Cucurella bardzo dobrze rokuke na przyszłość. Marlon jest bardzo solidny, ale miejsca w składzie nie zwojuje, dlatego też trzeba go pożegnać. Oczywiście dorzuciłbym Gomesa, ale on tu zostanie niemal na 100%. Na ten moment nie widzę miejsca dla Denisa i Alcacera. Odejście Aleixa to formalność. Pytanie brzmi, czy potrzebujemy pomocnika? Mamy Busquetsa, Rakitića, Coutinho, Arthura, Rafę, lub Suareza D., Aleñę, Roberto, mogącego grać w pomocy i wizję dołączenia do pierwszego zespołu Puiga. Ja bym sprowadził tylko de Jonga, albo Rabiota. Na Thiago szkoda kasy, Arthur jest tym samym typem gracza co gracz Bayernu. Pjanić powiedział, że nie odejdzie, Parejo mnie nie przekonuje, też raczej nie puści go Valencia, w końcu jest kapitanem Nietoperzy. Innych pomocników raczej nie ściągniemy np. Pogby. Zresztą i tak Francuz nie jest moim zdaniem dobrym wyborem, by trafić na Camp Nou. Bardzo chciałbym abyśmy pozyskali Frenkiego, super perspektywiczny zawodnik. Ogólnie może to trochę naiwne, ale wydaje mi się, że La Masia powoli się odradza, po latach posuchy... Teraz żeby Valdek wszystko poukładał i jestem spokojny.