La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 932 Culés

15

Napiszę tylko tyle, że mało mnie obchodzi co tam sobie porabia Dembele. Jego życie, ma pełne prawo do wakacji i jak najbardziej może ich nie skracać i się zabawiać. Nic mi do tego. Wie, że do klubu przyszedł Malcom i będzie musiał walczyć o skład, ale widocznie uznał, że woli odpocząć. Rozumiem jego decyzję. Niech sobie odpoczywa. Gdyby chciał sobie skrócić wakacje, to oznaczałoby to, że jest gotowy i by było super. Jednak tak nie jest. Jego decyzja, myślę, że Ousmane lepiej wie od was, co robi.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Istnieje też taka możliwość, że Dembele chciał wcześniej wrócić, ale sztab trenerski odradził.

0

@ViscaBarca123 Ousmane niestety chyba nie wie do konca co robi bo jest jeszcze troche glupiutki. Bledy mlodosci. Oby to nie wplynelo na jego kariere.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Wydaje sir ze on jest taki trochę rozpieszczony. Ma talent- sam jestem jego fanem. Kurcze ale ostatnio strajkowal przed transferem teraz odpuszcza bo może. To nie Messi. Ze ma taki status

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?