La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

10

2

@Tollusiek Niektórzy tam biegają ultramaraton, 240 km.

konto usunięte

2

@Tollusiek A ja przy 32 czuje jak mi się skora pali

1

@Socjopata Ja dziś 50 km rowerkiem to jeżdżąc nie czułem tego gorąca niż teraz gdy już siedzę w domu, ściany to nawet zimne nie są tak nagrzane, ale na blok to większość dnia daje słońce. Także my również mamy swoje doliny śmierci :D

konto usunięte

1

@Tollusiek Fakt na rowerze zawsze jakoś przyjemniej też już się o tym przekonalem ;d

1

@Socjopata Byle wyjechać o 8 albo o 9 i jakoś się tam aklimatyzujesz jak z czasem robi się coraz cieplej bo jak wyjedziesz o 13 no to sorry, Socjopata w temacie rowera szanuję

konto usunięte

0

@Tollusiek No ja glownie w weekendy jezdze, bo tak praca :D Tez lubie z rana ruszyć, w tym roku troche rozleniwiony jestem, bo mam tylko z jakies 500 km przejechane, w tamtym 1500 zrobilem w czasie lata

1

@Socjopata Ja gdzieś od maja (odkąd kupiłem licznik) to mam z 1200 póki co ale wiadomo, też jeżdżę kiedy mam wolne, czasami pogoda do dupy, ale jakoś leci. Jak będzie 2000 końca sezonu to będę dumny. W dodatku na rowerze, który jest starszy ode mnie :D Ale serwisowany i fajnie śmiga, wolałem włożyć 3 stówki w przegląd i wymianę hamulców, przerzutek itp. Brat dostał na komunię, a już ma ponad 3 dyszki na karku, także fajna historia w sumie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?