- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
11
Mija dokładnie 88 lat od śmierci Hansa Kampera, człowieka któremu zawdzięczamy istnienie FC Barcelony, najukochańszego klubu pod słońcem. Z tej okazji życzyłbym sobie a nawet żądał od redakcji specjalnego artykułu o założycielu Blaugrany. Mniemam iż w serwisie pracują ludzie którzy znają język hiszpański a przynajmniej angielski więc sądze że to nie stanowiło by najmniejszego problemu. O szwajcarze wiemy jedynie że cierpiał na depresje i popełnił samobójstwo. Lecz to tylko suche fakty a my cules zasługujemy na co najmniej szczypte historii o bądź co bądź założycielu Dumy Katalonii
A więc redakcjo?
Wcale bym się nie zdziwił gdybym dostał zaraz bana, ten serwis jest bardzo uczulony na prośby i pouczania ale zaraz się przekonamy jak mnie potraktują?
7
@GamperKubalaCruyff Jak coś to będziemy o tobie pamiętać.
2
@GamperKubalaCruyff https://www.fcbarca.com/32954-joan-gamper-nie-tylko-zalozyciel-klubu.html
1
@ściah Słuchaj kolego! Ten artykuł ma już 8 lat, tak? A nie uważasz że podobny artykuł bądź krótszy powinien być co roku w rocznice śmierci? Jeśli tak nie uważasz to bez urazy ale nie jesteś prawdziwym cule i nie zasługujesz by udzielać się w tak wielkim i szanowanym serwisie. Mam przeczucie że wy wszyscy traktujecie historie Barcy jak zeszłoroczny śnieg. To nie przystoi takiemu serwisowi, to zwyczajne lekceważenie przepięknej historii tak wspaniałego klubu.
1
@GamperKubalaCruyff Dzięki za opinię.
0
@ściah A ja przy okazji dziękuje za ten artykuł sprzed 8 lat ponieważ nie widziałem ani nie wiedziałem nic o nim.
Pozdrawia cule hasta la muerte!