La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

28

Szczerze powiem że wolę Gomesa od Denisa. Portugalczyk na prawej obronie i DM grał dobrze. Im wyżej tym większa tragedia. Denis natomiast nigdzie dobrze nie grał. W pressingu zero. Niestety Hiszpana wywalić się nie da bo mimo faktu, że miał problemy z wygryzieniem Gomesa to po przyjściu Arthura i prawie pewnym kolejnym transferze do środka pola jego pewność siebie rośnie. Od czasów Ezquerro nikt mnie tak w Barcelonie nie drażni.

0

@Eto'o9 R10 Tez od początku ich przygody w Barcelonie wolałem Portugalczyka

konto usunięte

6

@Eto'o9 R10 Pełna zgoda, mimo wszystko ten cały hejt który spotyka Portugalczyka nie jest w 100% zasłużony

konto usunięte

1

@Eto'o9 R10 Ezquerro xD Stary kogo Ty odkurzyłes xD

0

@Pusshi Nie jest?

0

@FCB24 W 100% na pewno nie. Gdy grał na swojej pozycji wyglądał przyzwoicie, gorzej się robiło gdy wystawiany był na skrzydłach czy innych cudawiankach

1

@Eto'o9 R10 Denis jest irytujący bo non stop gra piach i non stop pierniczy gornolotne frazesy.

1

@zadafcb To jaka jest ta jego pozycja? Na ławce? Bo tam wygladal najlepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?