- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
8
https://x.com/i/status/1024180423591698437
Brać go. Coutinho, Thiago, Busquets, Rakitić, Arthur i ewentualnie Rafinha, w obwodzie jeszcze Roberto i wreszcie nasza pomoc znów byłaby jedną z najlepszych na świecie. Kogoś takiego jak Denis, Gomes czy Samper nie liczę. To są zawodnicy, którzy nic nie wnoszą i nie dadzą odpowiedniej jakości w walce na trzech frontach.
3
@Konias4318 A Alena?
1
@Konias4318 jestem za
pomoc może być nieziemska
i ta rywalizacja o 1szy skład
0
@Rewolucja123 Wszystko zależy od tego jak szybko będzie dochodził do siebie po kontuzji ale obstawiam, że jak wróci do gry w październiku to zimą pójdzie gdzieś na wypożyczenie żeby grał. Potrzeba jakości na tu i teraz a Thiago z miejsca ją zapewni.
4
@Messibestplayerintheworld I o to właśnie chodzi. Jak przyjdzie taki mecz jak rewanż z Romą to kto wejdzie z ławki do środka i odmieni losy meczu? Denis, Gomes lub Paulinho? (szacun za pierwsze miesiące w Barcelonie ale od stycznia był beznadziejny i kompletnie bezproduktywny i bardzo się ciesze że już go nie ma). Ławka też musi być mocna.
1
@Konias4318 Nie wypozycza go. Nie popelnia tego samego bledu.
1
@Konias4318 owszem
dlatego od 3 sezonów odpadamy w ćwierćfinale LM
a wiadomo mocna ławka i rywalizacja o 1szy skład to podstawa
0
@Rewolucja123 Według mnie to wcale nie byłby błąd. Po tak poważniej kontuzji będzie potrzebował regularnej gry a w jakimś ligowym średniaku miałby o to łatwo.
0
@Messibestplayerintheworld Dokładnie.
0
@Konias4318 Nie miałby łatwo, widać to było na przykładzie Sampera. W tych średniakach trenerzy ciągle się zmieniają i kolejnemu nie podpasuje taki techniczny chłopak, bo woli fizola. Kariera szybko wtedy się wyhamowuje. Tak dla Thiago, ale i dla Alenii. Nie dla Rafinhi, to on powinien odejść.
0
@Konias4318 A wlasnie bedzie bledem. Nasi znikaja na wypozyczeniach.
0
@Bartek22 Moim zdaniem Samper został wypożyczony do nieodpowiedniej drużyny plus niestety kontuzje go zahamowały. Jeżeli mielibyśmy wypożyczyć Alenie to musiałby to być bardzo przemyślany ruch.