La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

8

https://x.com/i/status/1024180423591698437



Brać go. Coutinho, Thiago, Busquets, Rakitić, Arthur i ewentualnie Rafinha, w obwodzie jeszcze Roberto i wreszcie nasza pomoc znów byłaby jedną z najlepszych na świecie. Kogoś takiego jak Denis, Gomes czy Samper nie liczę. To są zawodnicy, którzy nic nie wnoszą i nie dadzą odpowiedniej jakości w walce na trzech frontach.

3

@Konias4318 A Alena?

1

@Konias4318 jestem za
pomoc może być nieziemska
i ta rywalizacja o 1szy skład

0

@Rewolucja123 Wszystko zależy od tego jak szybko będzie dochodził do siebie po kontuzji ale obstawiam, że jak wróci do gry w październiku to zimą pójdzie gdzieś na wypożyczenie żeby grał. Potrzeba jakości na tu i teraz a Thiago z miejsca ją zapewni.

4

@Messibestplayerintheworld I o to właśnie chodzi. Jak przyjdzie taki mecz jak rewanż z Romą to kto wejdzie z ławki do środka i odmieni losy meczu? Denis, Gomes lub Paulinho? (szacun za pierwsze miesiące w Barcelonie ale od stycznia był beznadziejny i kompletnie bezproduktywny i bardzo się ciesze że już go nie ma). Ławka też musi być mocna.

1

@Konias4318 Nie wypozycza go. Nie popelnia tego samego bledu.

1

@Konias4318 owszem
dlatego od 3 sezonów odpadamy w ćwierćfinale LM
a wiadomo mocna ławka i rywalizacja o 1szy skład to podstawa

0

@Rewolucja123 Według mnie to wcale nie byłby błąd. Po tak poważniej kontuzji będzie potrzebował regularnej gry a w jakimś ligowym średniaku miałby o to łatwo.

0

0

@Konias4318 Nie miałby łatwo, widać to było na przykładzie Sampera. W tych średniakach trenerzy ciągle się zmieniają i kolejnemu nie podpasuje taki techniczny chłopak, bo woli fizola. Kariera szybko wtedy się wyhamowuje. Tak dla Thiago, ale i dla Alenii. Nie dla Rafinhi, to on powinien odejść.

0

@Konias4318 A wlasnie bedzie bledem. Nasi znikaja na wypozyczeniach.

0

@Bartek22 Moim zdaniem Samper został wypożyczony do nieodpowiedniej drużyny plus niestety kontuzje go zahamowały. Jeżeli mielibyśmy wypożyczyć Alenie to musiałby to być bardzo przemyślany ruch.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?