La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

7

Nico Gonzalez (16-letni defensywny pomocnik) Cadete A będzie w przyszłym sezonie grał w Juvenilu A, a od sezonu 2019/2020 będzie grał w Barcy B, ale będzie zarejestrowany jako gracz Juvenilu A.
@Sport

Pozwoli mu to na granie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Podobną "drogę" przeszedł Abel Ruiz i Oriol Busquets.

Barca stara się zatrzymać tych najzdolniejszych z Cadete A bezpośrednio awansując ich do Juvenilu A. Ciekawy czy kiedyś awansuje ktoś od razu z Cadete A do Barcy B? Raczej o to ciężko, uważam, że w którymś Juvenilu powinno się zagrać chociaż trochę. Za rok bezpośredni awans z Cadete A do Juvenilu A mogą moim zdaniem otrzymać: Marc Casado, Xavi Simons, Jorge Alastuey, Marc Pelaz, Alejandro Balde, Mamadou Saidou, Leo dos Reis. Ciekawe ilu z nich uda się zatrzymać.

0

@ViscaBarca123 Właśnie Xavi Simons, ile on już ma lat? I widziałeś w ogóle jak mu idzie? Można na niegi liczyć? Talent podobno wielki, ale bardzo medialny, mam nadzieje że ma czystą głowe

2

@Kacper1432 Xavi Simons w kwietniu będzie miał już 16 lat. W tym wieku z La Masii odchodzi najwięcej graczy. Zeszły sezon niezły, ale byli od niego lepsi. Talent ogromny, to prawda, na pewno można na niego liczyć razem z Casado, Alusteyem, Pelazem czy Saidou. Znakomity rocznik.


Nad Xavim i jego rozwojem czuwa ojciec. Sam Simons w wywiadzie mówił, że ten rozgłoś mało go obchodzi. Oby tak było i został w Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?