La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

9

ludzie, chcecie kolejnego transferu, ale potem będziecie pisać; "kuurła my to sprzedawac nie umiemy, 30-osobowa kadra kuurła co tu zrobić?"
w dalszej fazie sezonu będzie płacz o to że Aleña po pierwszej rundzie sezonu będzie miał rozegranych 300 minut, a Puig nie dostanie powołania na żadne spotkanie, bo transfer Pogby nie dość że obciąży budżet klubowy, to Francuz będzie zabierał minuty młodym. tyle się tu płaczę o to że Valverde nie stawia na wychowanków ale jak ma na nich stawiać skoro zarzad ściągnie Pogbe który będzie kolejna święta krową która gdy się ją posadzi na ławce to się obrazi, jak dla mnie pod względem transferów DO klub okienko powinno być już dla nas zamknięte, posprzedawac Marlonow, Denisow i Alcacerow, dać Valverde 22-osobowa kadrę i jazda po tryplet.

konto usunięte

2

@Bovciek Mam podobne zdanie. Tym bardziej jak ma byc to gwiazdka która bedzie marudzic gdy usiadzie na ławie.

0

@Bovciek Alcacera to Ty szanuj .

0

@ShawnC Munir better.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?