La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1069 Culés

konto usunięte

2

Oglądam Lecha i jestem pod wrażeniem. Naprawdę dobra piłka ze strony Poznaniaków (pomijając poziom przeciwnika). Aż przypomniała mi się ta wspaniale grająca w Europie drużyna sprzed paru lat. Kotorowski, Wołąkiewicz, Bosacki, Peszko, Wilk, Djurdjevic, Injac, Murawski, Arboleda, Kikut, Gancarczyk, Wojtkowiak, Tonev, Stilic, Kiełb, Bandrowski, Buric, Kasprzik, Rudnevs, Możdżeń, Henriquez... Ajajaj, kiedyś to było :D

1

@Kajtek77 A ta Wisełka w Pucharze UEFA mmm:)

konto usunięte

1

@Gaucho Oj tak. Osobiście jestem za Legią ale zawsze kibicuję wszystkim polskim klubom grającym w Europie. Do dziś pamiętam jak darłem się przed telewizorem gdy Wisła grała z Apoelem. Pareiko, Melikson, Cezary Wilk, Iliev...

:D
Edit:Teraz doczytałem że chodzi o jeszcze odleglejsze mecze :)

0

@Kajtek77 To była pikuś nie Wisła. Sezon 2002/ 2003 to była Wisła Kosowski, Żurawski, Kalu Uche, Baszczynski, Szymkowiak itp. I ta wygrana na Schalke 4-1!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?