La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 525 Culés

34

To jak Juventus odbudował mądrością swoją potęgę jest czymś niebywałym.



Postawili na świetnego fachowca począwszy od Conte.

Natomiast drużyna była budowana w oparciu o pilkarzy :

A) doświadczonych za śmieszne sumy, gdzie w Turynie przeżywali swoją drugą, a nawet trzecią młodość

B) niechcianych przez swoje kluby

C) młodych



Barzagli 300 tyś

Bonucci 15.5 mln

Pirlo 0

Vidal 12 mln

Pogba 0

Llorente 0

Tevez 9 mln

Evra 1.9 mln

Morata 20 mln

Khedira 0

Alves 0

Can 0



Sukcesywnie z roku na rok mając lepszy skład i renomę w Europie zaczęli wykładać większe pieniądze na stół



Alex Samdro 26 mln

Pijanic 32 mln

Dybala 40 mln

Douglas Costa 40 mln

Hiquain 90 mln

Ronaldo 100 mln



Dzisiaj takie kluby jak Inter, Milan, czy Manchester United powinny brać z nich przykład, bo jak narazie dzielą grubą kasą, a to Juventus jest klubem, który jest faworytem na swoim podwórku i w europejskich pucharach.




konto usunięte

2

@barcowy1899 Na razie to Juventusowi powinni zabrać może połowe tytułów Mistarza Włoch bo pilka włoska jest skorumpowana , a wyniki ustala tam mafia. Na arenie miedzynarodowej Juventus wygrał tylko 2 razy Puchar Europy więc mu daleko jeszcze do innych wielkich klubow (Np Milan ma 7)

konto usunięte

30

@Gomola Juventus został oczyszczony i uniewinniony z wszelkich zarzutów

konto usunięte

2

@Wawrzyszewski we Wloszech sądownictwo jest takim samym poziomie jak w Polsce , czyli patologicznym. Rzadko ogladam lige wloską, ale w ubiegłym sezonie gdzie Juventus wydawaloby sie moze przegrać tytuł z Napoli ( walka była do końca miedzy tymi klubami) postanowiłem obejrzeć ważny mecz na 3 czy 4 kolejki przed końcem Inter-Juvenus(2-3) i stwierdziłem ,ze sędzia po prostu bezczelnie wydrukował mecz na korzyć Juventusu. Także do jego wielu tytułow mozna mięc zastrzeżenia( Raz nawet zostal przesuniety za ustawianie meczów do 2 ligi)

konto usunięte

0

@barcowy1899 Inter już się odbudowuje, czym pokazuje awans do LM i kupowanie piłkarzy tam gdzie interowi najbardziej brakuje, i to nie byle jakich jak de vrij, asamoah,vrsajlko czy radja, a mówisz że Milan dzieli grubą kasą? Te transfery to praktycznie każdy za free, a to jak wydymali Juve i to 2 razy to także oddać hołd trzeba

konto usunięte

0

@barcowy1899 Nie pisze się tyś tylko tys :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?