La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

konto usunięte

2

Ciekawe co tu dzisiaj tyle negatywnych opinii o Rakiticiu? Nowa moda? Hejt na Dembele był. Na Valverde był. Na Gomesa był. Czas na kolejnego. :) Ludzie po tych transferach liczą na same supergwiazdy, a nie biorą pod uwagę faktu, że nadmiar takich zawodników nie zawsze jest dobry dla drużyny. ;) Ja tam jestem mega zadowolony z obecnego okna i wystarczy posprzedawać kilku zawodników, a nie kupować kolejnego. :) Pozdrawiam.

konto usunięte

0

@student97r Idiota zawsze musi sobie znalezc jakiegos kozla ofiarnego. A jesli nawet MŚ nie przekonaly niektorych co do Rakitića, to juz nic im do rozsadku nie przemowi.

konto usunięte

2

@student97r Jeśli chodzi o Rakietę to wypowiadam się o nim w ten sposób od dłuższego czasu. Oczywiście nie umniejszam mu zasług, czy klasy.. Ale taki zawodnik i liczba minut na sezon pokazuje tylko to jak zarząd zaniedbał linie pomocy przez ostatnie lata, że gość nawet nie miał konkurencji i po Leo był graczem z największą ilością minut (czy tam top3)

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ale co takiego klasowego zrobił Rakieta? Strzelił dwa karne? Miał kilka wejść ofensywnych? :D
No tak.. Jaki piłkarz takie wymagania

konto usunięte

1

@Pedeudo Dwa karne? W srodku pola ogarnial z Modrićem wszystko. A co takiego zrobil Pogba? Rakitić to gosc sprawdzony u nas, ktory wnosi wiele do ofensywy i defensywy.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Modric ogarniał :)

2

@Pedeudo Dobrze, że sobie dzisiaj poczytałem forum, można Cię spokojnie dać do tego samego wora co dzynka i mieć święty spokój

konto usunięte

0

@Bykunn Nie będziesz mnie do żadnego wora pakował perwersie! :*

0

@Bykunn Ciebie już tam dawno dałem.

0

@daniel32778 Ta? :D A którego naszego zawodnika hejtuję? :)

konto usunięte

0

@Pedeudo Nie, obaj to robili :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?