- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
2
Ciekawe co tu dzisiaj tyle negatywnych opinii o Rakiticiu? Nowa moda? Hejt na Dembele był. Na Valverde był. Na Gomesa był. Czas na kolejnego. :) Ludzie po tych transferach liczą na same supergwiazdy, a nie biorą pod uwagę faktu, że nadmiar takich zawodników nie zawsze jest dobry dla drużyny. ;) Ja tam jestem mega zadowolony z obecnego okna i wystarczy posprzedawać kilku zawodników, a nie kupować kolejnego. :) Pozdrawiam.
0
@student97r Idiota zawsze musi sobie znalezc jakiegos kozla ofiarnego. A jesli nawet MŚ nie przekonaly niektorych co do Rakitića, to juz nic im do rozsadku nie przemowi.
2
@student97r Jeśli chodzi o Rakietę to wypowiadam się o nim w ten sposób od dłuższego czasu. Oczywiście nie umniejszam mu zasług, czy klasy.. Ale taki zawodnik i liczba minut na sezon pokazuje tylko to jak zarząd zaniedbał linie pomocy przez ostatnie lata, że gość nawet nie miał konkurencji i po Leo był graczem z największą ilością minut (czy tam top3)
0
@LuisSalvano Ale co takiego klasowego zrobił Rakieta? Strzelił dwa karne? Miał kilka wejść ofensywnych? :D
No tak.. Jaki piłkarz takie wymagania
1
@Pedeudo Dwa karne? W srodku pola ogarnial z Modrićem wszystko. A co takiego zrobil Pogba? Rakitić to gosc sprawdzony u nas, ktory wnosi wiele do ofensywy i defensywy.
0
@LuisSalvano Modric ogarniał :)
2
@Pedeudo Dobrze, że sobie dzisiaj poczytałem forum, można Cię spokojnie dać do tego samego wora co dzynka i mieć święty spokój
0
@Bykunn Nie będziesz mnie do żadnego wora pakował perwersie! :*
0
@Bykunn Ciebie już tam dawno dałem.
0
@daniel32778 Ta? :D A którego naszego zawodnika hejtuję? :)
0
@Pedeudo Nie, obaj to robili :)