- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
2
Kontuzje: Denis, Alena, Samper.
Zawieszenie: Roberto.
Brak rejestracji: Marlon.
Z tych pięciu piłkarzy nie będzie mógł jutro zapewne skorzystać Ernesto Valverde.
Dostępnych pozostaje mu więc 20 zawodników pierwszej drużyny: ter Stegen, Semedo, Pique, Rakitic, Sergio, Coutinho, Suarez, Messi, Dembele, Cillessen, Alcacer, Alba, Umtiti, Vermaelen, Munir, Rafinha, Arthur, Lenglet, Malcom i Vidal.
Do tego dochodzą trenujący z pierwszą drużyną Miranda i Puig.
Przypuszczam, że powołani na jutro zostaną wszyscy ci zawodnicy, ale spora grupa zostanie oddelegowana na trybuny. No i nie wydaje mi się też, żeby Miranda i Puig ostatecznie załapali się na ławkę. Ciężko skreślić aż 4 z tych 20 z pierwszej ekipy, żeby znaleźć dla nich miejsce.
7
@hen0x Obstawiam że Puig i Miranda ostatecznie się nie zalapią a dołącza do nich Verma i Paco.
0
@liseek94 Też mi się właśnie wydaje, że odpadną Vermaelen i Paco. No chyba, że ktoś jest jeszcze naprawdę kompletnie niegotowy do gry. Ale to już wie tylko sztab.
0
@hen0x Mi się wydaję, że Miranda znajdzie się na ławce, z powodu braku bocznych obrońców, za to dla Puiga nie widzę miejsca.
0
@zadafcb No jest to argument. Tylko wtedy kosztem kogo? Bo prawdopodobną ławkę stworzą: Cillessen, Umtiti, Vidal, Rakitic, Coutinho, Malcom i Munir.
0
@hen0x To w kadrze meczowej możemy mieć tylko 16 piłkarzy?
0
@hen0x Jakbym miał kogoś obstawiać to albo ktoś z dwójki Vidal/Rakitić albo Munir
0
@skakun95 18.
1
@zadafcb No nie wiem. Munir to się wydaje być nawet bardzo blisko wyjściowej jedenastki na ten mecz kosztem Suareza czy Dembele. Także jak już, to prędzej chyba któryś z pomocników, choć też średnio to widzę, bo to jednak dwa piekielnie mocne nazwiska. Kurczę, wypada Roberto i nagle są problemy. To może być bolączką.