La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

konto usunięte

40

Po sytuacji z Pique i Cou widac ilu na tej stronie jest sztywniakow. Wchodze sobie po paru godzinach na La Ramble, widze, ze panuje jakies oburzenie. Mysle sobie "o kurde, moze Pique go ostro skosil na treningu, zepchnął ze schodów albo popchnal go na ulice". Alez skad. Zrobil psikusa z wykalaczka, a na La Rambli juz lincz na Pique i chec odebrania jemu opaski kapitana, hahaha. Z niektorymi to co najwyzej na stype mozna pojsc, bo maja kije od szczotki w pewnej czesci ciala... Rozumiem, ze kogos moze to po prostu nie smieszyc, ale zeby oburzac sie jak jakis zgred?

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 W sumie racja... Ewentualnie trwale uszkodzic :(

0

@LuisSalvano Śmiejesz się z tego? Przecież Pique mógł go zabić...Dobrze, że Coutinho jest cały.

0

@LuisSalvano O co chodzi? Bo nie słyszałem

konto usunięte

0

@Cvzx Pique zrobił Cou psikusa i wbił kilka wykałaczek na krzesło w restauracji hotelowej, na którym miał usiąść Cou. Coutinho usiadł, nadział się i wstał, a ludzie się śmiali. Na La Rambli zaś powstało oburzenie. Zaczęto Pique nazywać dzieciakiem niegodnym bycia jednym z kapitanów Barcy, a niektórzy to nawet chcieli, aby Valverde posadził go na trybunach na kilka spotkań.

0

@LuisSalvano " wbił kilka wykałaczek" - tak dokładnie to wbił tylko dwie. Dramat. :P

konto usunięte

0

@LuisSalvano "Lincz na Pique" Proszę Cię, może z 5 osób wyraziło swoje zadanie na ten temat, nie każdego muszą śmieszyć takie żarty.
Bardziej "obrońcy" Gerarda robią jakaś aferę z tego, zamiast dać spokój tej sprawie to pisanie śmieszkowatych komentarzy, rozumiem jeden komentarz wyśmiewajacy tych "sztywniaków", jak sam ich nazwałeś, ale nie kilka praktycznie takich samych.
Jak ktoś się oburzał, to zdecydowanie tacy jak Ty, bo większość komentarzy to pisanie jak to tamte osoby są sztywne, mają kij w tyłku itd. .

Dajcie już spokój, jeden głupi żarcik Pique a wy już robicie z tego nie wiadomo co...

0

@LuisSalvano a mógł zabić :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?