La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

0

Jeśli ktokolwiek hejtuje transfery Barcelony - warto przypomnieć sobie, że zdecydowana większość tu zgromadzonych płakała o Bellerina, czy Koke.

0

@Mazi Koke?

1

@Mazi Bellerina? xD
Pamiętam, że sporo osób go nie chciało, bo to przereklamowany piłkarz i tylko szybkość ma.

4

@D10SLEO Swego czasu Bellerin był bardzo pożądany :P przyznam że sam kiedyś byłem za tym transferem, ale z perspektywy czasu cieszę się że do niego nie doszło :)

0

@Striker Pamiętam, że w tamtym roku dużo osób go nie chciała, po tym jak się prezentował na Euro młodzieżowym.

0

@Mazi Były też takie osoby które jarały się przyjściem Gomesa i Aleixa Vidala xD

0

@antylegionista Ja liczyłem na Vidala :p

0

@FCBMati10 Jak wszyscy ale wyszło inaczej i nie można jednoznacznie stwierdzić że Bellerin czy Koke prezentowaliby się gorzej od w/w dwójki gdyby trafili do Barcelony :)

0

@antylegionista Koke nie pasuje do nas w ogóle, a Bellerin może pasuje ale w obronie jest za słaby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?