- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
6
Co myślicie o rozgrywanie meczu o superpuchar w takim Maroko zamiast w Hiszpanii? Według mnie ten mecz wczoraj momentami przypominał turniej przedsezonowy a nie mecz o superpuchar Hiszpanii.
Nawet ceremonia wręczenia wyglądała dziwnie ...
10
@Draks[FCB] Stadion Atletico piękny, może by tam rozgrywać puchary? Wszystkie strony by były zadowolone
1
@Draks[FCB] Bez znaczenia. Doping był fajny, liga zyskuje więcej kibiców. Kluby zarobiły trochę mniej ale formuła jednego meczu również jak najbardziej na plus. Nie widzę problemu żeby rozgrywać raz np na Wandzie, a raz gdziś za granicą dla promocji
0
@Draks[FCB] Czy ja wiem przecież była Atmosfera i do tego kibice żyli tym meczem
1
@Bykunn Kluby to akurat zarobily troche wiecej.
0
@Miloszq Z tego co wiem to na biletach na swoich stadionach zarobiły by znacznie więcej niż te 1.5 bańki które dostali od federacji
0
@Bykunn Federacja maroka zaplacila obu klubom i federacji ale nie powiedzieli ile. Taki mecz nie bylby tam rozgrywany gdyby chodzilo o jakies grosze a tm bardziej gdyby ktos miap byc stratny.
0
@Miloszq Nie no było dokładnie powiedziane ile dostały kluby :)
0
@Bykunn Ile dostaly kluby od federacji hiszpanskiej rekompensaty za rozegranie spotlania na neutralnym stadionie. Federacja maroka musiala zaplacic zeby mecz zostal rozegrany wlasnie u nich ale kwota nie zostala ujawniona.
0
@Miloszq Po pierwsze gdyby klub dostał jakiekolwiek pieniądze to musiałoby to zostać ujawnione. A po drugie możliwe, że hiszpańska federacja faktycznie dostała jakąś kasę i z tej puli oddała klubom rekompensatę. Żadne inne pieniądze do klubu za ten mecz nie wpłynęły
0
@Bykunn Nie musialo byc ujawnione.
0
@Miloszq Absolutnie musiało ze względu na to czyją własnością jest klub. Takie sprawy muszą być transparentne