La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

konto usunięte

5

David Silva skończył reprezentacyjną karierę. W sumie szkoda.

2

@ViscaIniesta Według mnie Silva od dawno był bardzo przereklamowany (w sumie dalej jest), w takim sensie, że wielu wymieniało go obok Iniesty czy Xaviego, w Hiszpani zawsze wymieniano go jako gracza kluczowego, a tak naprawdę nigdy nie grał tak wybitnie i nie był tak kluczowy żeby można go było przedstawiać w ten sposób, od kilku lat gra bardzo słabo w reprezentacji a mimo to miał miejsce w pierwszej 11 (na Mundialu, gdzie był jednym z gorszych zawodników La Roja), w City też w sumie nigdy nie był "wielką" gwiazdą, teraz przy Guardioli gra lepiej, ale to cały czas nie jest to. Podsumowując: Gracz dobry, ale nie wybitny jak np: Xabi, czy Villa (o Iniescie czy Xavim nie wspominając) i kadra nie powinna na jego odejściu ucierpieć.
Oczywiście to tyko moje zdania, bo mimo wszytsko- lubie go

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?