La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

konto usunięte

0

Ten transfer Marlona to kolejny bardzo dobry ruch naszego zarządu.

-6 baniek do ręki
-opcja pierwokupu
-dodatkowe 6 baniek, jeśli rozegra 50 meczów
-50% zysku w przypadku sprzedania go do innego klubu

Najpierw żałowałem, że nie dostaliśmy wspominanych 12 baniek, ale prawda jest taka, że koniec końców to i tak zarobimy na nim pewnie 12 melonów, a może nawet i więcej, biorąc pod uwagę za ile chodzą obecnie piłkarze. Nawet jak Sassuolo sprzeda go kiedyś za 20, to 10 wpadnie na nasze konto. Jak się rozwinie bardzo, to zawsze możemy go sobie ściągnąć.

0

@LuisSalvano 6 baniek, jeśli nie rozegra 50 meczów? Kolega chyba coś źle doczytał.

konto usunięte

0

@Lisek Przeczytałem dobrze, ale źle napisałem. Nie wiem dlaczego wkradło mi się to "nie". Dziękuję za zwrócenie uwagi, bo ktoś mógłby później powielać błędną informację ;)

0

@LuisSalvano Tak. 50% z transferu będzie tylko w przypadku, gdy nie rozegra tych 50 meczów. W przeciwnym razie dojdzie 6M i to będzie na tyle.

konto usunięte

0

@Lisek No to tak czy inaczej min. 12 baniek będziemy mieć, bo co by nie było, to nie wierzę, że puściliby go za mniej niż 12 melonów ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?