La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

2

Szczerze mówiąc, dla mnie brak Coutinho jest strasznie dziwny. Jest to nasz najważniejszy zawodnik (zaraz po Messim)

0

@Momalsino Może jest oszczędzany na drugą fazę sezonu, nie oszukujmy się takiego zawodnika nam brakowało w LM, a i tak Cou będzie podstawowym zawodnikiem i będzie naszym motorem napędowym razem z Leo

1

@Momalsino spokojnie, wejdzie za Semedo po pierwszych 45-60 minutach... No nie da się każdemu dogodzić, dziś Cou na ławce, Jutro Rakieta itd... chcieliśmy rotacji i mam nadzieję, że będą.

konto usunięte

0

@Momalsino Być może ma jakieś dolegliwości lekki uraz? Tego nie wiemy przecież. Warto poczekać trochę z opiniami

0

@IronSanHybrid Nie udzielam się na temat Cou na ławce. Zobaczymy jaki plan ma Valverde. Ale nie mówmy o rotacjach przed pierwszym meczem xd To Pucharem Gampera już odczuwa zmęczenie sezonem? :D

0

@gorgota Ale rotacje od czegoś trzeba zacząć czy nie ?

0

@IronSanHybrid Trzeba racja, ale w pierwszym meczu sezonu? Bez przesady. Nie krytykuje Valverde, żeby nie było

0

@gorgota Ktoś musiał usiąść na ławce, dziś Cou, jutro Rakieta, za tydz, Messi no nie da się inaczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?