La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

8

Frenkie de Jong dzisiaj kolejny mecz z rzędu zagra w linii pomocy. Bardzo fajnie. Blind będzie grał jako środkowy obrońca razem z De Ligtem. :)

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Dobrze niech sie ogrywa dla nas w tym Ajaxie :)

9

@kenneth99 Frenkie to ogromny talent, ale nasza linia pomocy jest bardzo mocno obsadzona. Nie wiem czy jest sens go sprowadzać mimo, że bardzo bym chciał. Busquets, Rakitić, Vidal, Coutinho, Rafinha, Denis, Alena, Arthur. Nie liczę już nawet Sampera. W przyszłym sezonie do 1. drużyny awansuje zapewne Oriol i Puig. Jest jeszcze Roberto. Wtedy należałoby się pozbyć definitywnie Denisa, Rafinhi, jeśli Frenkie miałby przyjść, chociaż jeszcze ktoś powinien odejść.

2

@ViscaBarca123 Ja właśnie z tej dwójki na ten moment zdecydowanie wolałbym De Ligta, szczególnie, że zapewne w przyszłym sezonie odejdzie Verma

1

@zadafcb W przyszłym sezonie Vermę ma zastąpić Jorge Cuenca. :) Nie wiadomo na jakiej pozycji Frenkiego widzi Barcelona. On z powodzeniem zagra jako stoper.

0

@ViscaBarca123 No fajnie byłoby zobaczyć Cuencę, ale jeśli jednak jego rozwój nie pójdzie tak jak powinien, to doświadczony jak na taki sam wiek jak Cuenca, De Ligt byłby świetnym rozwiązaniem

0

@zadafcb No jasne, De Ligt jest świetny. Perfekcyjne zastępstwo dla Pique. Ale Sport pisał, że Barcelona liczny na Cuencę i od przyszłego sezonu miałby być zawodnikiem pierwszego zespołu.

0

@ViscaBarca123 Gdyby De Ligt i Cuenca obaj znaleźli się w niedalekiej przyszłości w pierwszej drużynie to byłby scenariusz idealny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?