La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Dobre losowanie w US Open dla Nadala.

Federer i Djokovic w jednej cwiartce.

1

@mekston No to ciężko będzie Federerowi wygrać... A z kim gra Hurkacz?

3

@JimMorrisonFCB Hurkacz musi przejść najpierw kwalifikacje. Dzisiaj gra ostatnią rundę z Hiszpanem Martinezem i pownien sobie poradzić a potem dopiero dowiemy się na kogo trafi.

1

@JimMorrisonFCB Djokovic ma otwarta droge do 1/4. Fed potencjalnie w 3 rundzie ma Kyrgiosa. Pozniej w 1/2 Zverev / Cilic

Nadal w 3 rundzie Khachanova, w 4 Edmund, w 1/4 Anderson / Thiem a w 1/2 moze Del Potro / Dimitrov

1

@mekston Dimitrov pewnie odpadnie z Wawrinką w 1 rundzie. Jest kompletnie bez formy a Szwajcar zaczyna grać coraz lepiej.

1

@kamilo0066 Czyli szykuje się niezły szlagier już w 1. rundzie.

0

@kamilo0066 Widziałem, że wczoraj HH wygrał kwalifikacyjny mecz i myślałem, że to już koniec.

0

@kamilo0066 Bardzo mozliwe ale trudno uwierzyc ze Szwajcar fizycznie juz podola calemu turniejowi - bardziej tez dodalem przez wzglad na rozstawienie.

Tak samo u Nadala - Thiem nie jest mistrzem gry na kortach twardych i jednak wydaje sie ze Anderson bedzie w 1/4 (choc po stronie Nadala krazy tez np grozny teraz Tsitsipas)

1

@JimMorrisonFCB Niestety aż trzy rundy eliminacji są. Wygrał już dwa mecze i został ostatni. Co ciekawe nawet jak go przegra to jeszcze miałby cień szansy aby zagrać w turnieju głównym kiedy ktoś wycofałby się przed rozpoczęciem pierwszego meczu. Wtedy losowanie szczęśliwego przegranego z kwalifikacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?