La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 977 Culés

0



Chłopaki o co chodzi z tym Ferdkiem I ManU?
Nie szprecham niestety i nie czaję a filmik obiega cały tweeter.

1

@JordiAlba18 Nic,Busi się śmiał z Ferdninadna i MU podczas finału na Wembley. Jak MU przegrywał to Busi przytrzymał piłkę i nie chciał dać Ferdinandowi wybić wolnego, jak tamten się zdenerwował to Busi powiedział "A cicho,MU,długa piłka,długa piłka,bum,bum,bum.." Rio powiedział że uszło z niego wtedy powietrze

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Skaramuczi "A cicho,MU,długa piłka,długa piłka,bum,bum,bum.."

Serio tak powiedział? To wygląda jak jakiś tekst 3-letniego dziecka podczas zabawy.

0

@Pawlak1992 Przecież masz link do wywiadu. Nabijał się po porostu.

0

@Skaramuczi Przecież go oglądałem. "Long ball, long ball, bum, bum, bum". Jakbym słyszał małe dziecko bawiące się piłeczką. Nabijanie nabijaniem, ale słyszałeś dorosłego, który krzyczy "bum, bum, bum"? Chyba tylko w sytuacji, gdy się z dzieckiem bawi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?