La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Co z tą Legią? :D
Dawno nie było tak słabo. I za Skorży i za Urbana i za kadencji rosyjskiego trenera i przede wszystkim za Magiery było o niebo lepiej. Mają lepszych piłkarzy, ale jak widać same nazwiska nie grają. Szkoda że swego czasu odeszli Prijović, i przede wszystkim Nikolić i Odidja.

0

@puyol_presidend5 Moim zdaniem maja najsłabszych piłkarzy od wielu lat. Największy błąd to zostawienie tego słabego Klafurucia czy jakoś tak na trenera i słabe okno transferowe. Gdyby po sezonie przyszedł trener z głową na karku, zrobił swoje transfery i przepracowal cały okres przygotowawczy legia być może grała by w Europie.

0

@bartekvisca  Moim zdaniem świetny trener to Magiera. Transfery - można było zrobić to lepiej. Poza tym Legia kiedyś miała lepszą szkółkę niż teraz (lub chętniej na nią stawiano).

konto usunięte

0

@puyol_presidend5 Największym problemem klubu jest Pan Mioduski.

0

@Janiama Za Leśnodorskiego funkcjonowało to wszystko bardzo dobrze. Odszedł razem z Wandzelem (Wandzlem?) i sam Mioduski lipnie sobie radzi. Chociaż Mioduski nie biega po boisku to jednak ma wpływ na to jak idzie klubowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?