- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1264 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1264 Culés
2
Dziwi mnie logika poszczegolnych osob tutaj. Stawiaja na Barcelona w gronie faworytow do wygrania LM z druzynami takimi jak : Real, PSG, Juve, Man City....a jednoczesnie placza ze bardzo ciezka grupa z Interem ktory juz zaczyna sezon od wtop, Totenhamem i PSV ... No sorry, ale jesli ta druzyna ( a dla mnie osobiscie nie wyobrazam sobie z tym skladem zeby zabraklo ich w polfinale) ma myslec o wygraniu LM to ta grupa nie powinna byc dla niej problemem.
0
@xNF No nie wiem, ostatnio Real miał male problemy z wyjściem z grupy, a ostatecznie wygrał LM.
0
@xNF Oczywiście że tak, ale warto zauważyć że jest to jedna z dwóch najmocniejszych grup
0
@Bykunn Niby tak, ale Inter i PSV na spokojnie do lykniecia nie oszukujmy sie + z Totkami moze byc roznie, ale w dwumeczu raczej na + dla Barcy tak czy siak.
0
@xNF Bo lepiej się nie przemęczyć i wyjść z pierwszego niż przemęczyć i wyjść z pierwszego :D
1
@Veb1233 Real nie raz wychodzil w swojej historii z 2 miejsca i wygrywal Lm - oni tak maja :)
0
@Veb1233 Chcialbys sie zamienic z PSG na grupy ? Watpie.
0
@xNF Jeśli naprawdę nie rozumiesz dlaczego ludzie wolą grać z Benificą, AEK, czy Pilznem niż Totenhamem czy Interem to ja się nie dziwie że ciebie to dziwi...
Chyba oczywiste że w łatwej grupie awans masz praktycznie po piewszje rundzie i możesz grać na większym luzie, można oszczędzać piłkarzy, a teraz trafiamy do gruby gdzie każdy mecz trzeba grać na 100%.
1
@Kacper1432 No i dobrze, beda grali na 100% co mecz w LM to moze sie im nie przyjdzie na mysl ze mecze sie same wygraja czytaj Roma w tamtym sezonie mecz wyjazdowy.
EDIT. Rowniez uwazam ze fajniej jest trafic na slabsze druzyny, ale jesli chcesz byc najlepszy to musisz wygrywac z najlepszymi, a tutaj to niektorzy paniuja jakby Barca miala z tej grupy nie wyjsc.