La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1415 Culés

32

Mówię to i będę mówił cały czas, Real grał zawsze pod Ronaldo, zawsze, cały zespół grał pod niego, bo inaczej był foch i koniec. W Barcelonie to Messi gra pod zespół i pod siebie. On sam robi sobie akcję a potem ją wykańcza. W Realu swego czasu to oni robili akcje Ronaldo i ten dobijał. Teraz gdy Juve gra między sobą i rozgrywa akcje z innymi zawodnikami Ronaldo absolutnie jest tam zbędnym graczem. W tym momencie widać, jak wiele różni Messiego i Cristiano. Ten pierwszy ciągnie cały wózek, ten drugi cały wózek pogania i po raz kolejny można to łatwo zaobserwować choćby w ostatnich meczach Juve.

0

@Katalonik97 Napisalem to przed startem sezonu (ze teraz real bedzie piekielnie grozny bo sie wzmocnil odejsciem ronaldo) i zostalem zjechany tekstami typu 'czy ja tak serio?' ...
Po paru meczach widac ze ten sezon bedzie piekielny. Z ronaldo real juz by stracil punkty, a bez niego to jeszcze sobie na to poczekamy.
Trudno sie gra na jednego goscia, bo czesto wybiera sie trudniejsza opcje z kilku dostepnych zeby tylko pod niego zagrac (Alba do Messiego na przyklad), a oni tak przez lata grali cala druzyna. Bylo to tym trudniejsze ze grali na goscia ktory ma bardzo slabiutka skutecznosc relacji strzal-gol. Teraz sa duzo lepsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?