La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

My to zmieniamy pracę też z powodu lepszej kasy w innej robocie bo chcemy zarabiać zamiast 2tys to 3 tys a zawodnicy mają to w milionach .A niektórym to i tak mało:/
Tak zazdrosze im :) A trzeba było grać xD

konto usunięte

0

@damian16161212 Dla nich to takie samo zmienianie roboty by zarabiać jeszcze więcej. Dajmy na to, że grasz sobie w ekstraklasie za 20 tysięcy złotych miesięcznie a tu nagle dostajesz ofertę z BPL i będziesz zarabiać 10 razy tyle, nie pójdziesz grać w BPL? Przecież 20 tysięcy w Polsce to dosyć spora pensja nieprawda? ^^

0

@Cariones No właśnie o to chodzi :) Tylko że teraz coś mało naszych pilkarzyn z ekstraklapy chcą gdzieś za granicą mówię o Polakach:)

1

@Cariones 20 tys jak na polskie warunki to fajna kasa. Ale ile trwa kariera piłkarza? Maks kilkanaście lat, nie wspominając o dużym ryzyku urazu który zakończy twoją karierę. Można później dorabiać jako jakiś ekspert czy w reklamach, ale już tyle się nie wyciągnie. Ja się nie dziwię piłkarzom, chcą zarobić najwięcej ile się da.
Pewnie 90% osób na La Rambli które krytykują pazernosc piłkarzy na kasę, robiloby dokładnie to samo co robią Ci piłkarze byle tylko otrzymać większą kasę.

1

@damian16161212 Synek, kariera stała przede mną łotworem, ale wtedy twoją matkę poznałem.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Słuszna uwaga biedaczki tylko kilkanaście lat zarabiają astronomiczne kwoty, nie mogą sobie odłożyć pieniędzy na godne życie na starość ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?