La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

2

Odnośnie meczu na Anoeta (chyba, że stadion nie będzie gotowy), to na pewno nie wezmą w nim udziału: Diego Llorente, Adnan Januzaj i Willian Jose. Dodatkowo stracili ostatnio Odriozolę (transfer do Realu) i Xabiego Prieto (emerytura), także zabraknie Baskom kilku kluczowych postaci z ostatniego sezonu.

0

@hen0x Szczescie sprzyja po naszej stronie.

0

@Rewolucja123 No tak to wygląda, ale wciąż zostają im Rulli, Juanmi, Oyarzabal czy Sandro, którzy potrafili już świetne mecze przeciwko Barcelonie rozgrywać. Do tego mają Theo, który pewnie będzie chciał się pokazać. Ogólnie tam jest naprawdę fajna ekipa, a wszystko to uzupełnia Garitano, który już w Leganes pokazał, że umie i lubi utrudniać życie największym.

0

@hen0x Ale jednak traca kluczowych graczy.

1

@hen0x Do tego chwile wczesniej odszedł Vela, wiec jesli nie ma do tego Jose to jest to do ry prognostyk. Ale skoro Huesca strzela dwa gole to i Juanmi może strzelac:)

0

@hen0x aż mi się przypomniało, co Januzaj robił w ostatnim meczu z Miną

0

@escarabajo No w nieobecności Williana Jose ja się ich głównego problemu doszukuje. Na nim się ich cały ofensywny system opiera. Zszedł w meczu z Eibar jak prowadzili 0:1 i przegrali 2:1. Z Huescą obrona trochę pospała, ale też mi się wydaje, że drużyna wyszła wyluzowana i nastawiona na radosny futbol. Do San Sebastian zapewne pojadą z innym nastawieniem. Oby tylko się nie zaczęły kontuzje po stronie Barcelony. Lekkich urazów już się przecież zdążyli nabawić Malcom i Vidal.

0

@sewciu50 On ogólnie miał bardzo dobrą końcówkę sezonu. Jak i w sumie całe RSSS. Rozegrali wtedy kilka naprawdę fajnych spotkań. Jak będą wszyscy zdrowi, to mogą namieszać, bo trio Oyarzabal-Willian-Januzaj ma ogromny potencjał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?