- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
0
Ktoś kiedyś mówił tutaj, że Mbappe, to taki Deulofeu w formię, to chyba się nawdychał gazu z zapalniczki. Mbappe to jest najlepszy 19 latek do czasów Messiego.
1
@daniel32778 Do czasów Messiego? Thiago czy Matheo? :D
A serio, to żałuję ze gra w PSG, bo nigdy Barca go od nich nie wyciągnie
3
@daniel32778 A Neymar? Neymar w jego wieku juz strzelal gole dla Brazylii I byl ich kluczowa postacia.
0
@daniel32778 Dawno nie widziałem piłkarza o takich umiejętnościach a trochę już żyję i od 1980r oglądam futbol bez przerwy. Jeżeli nie dopadną go kontuzje to na pewno szybciej zdobędzie złotą piłkę niż Neymar
0
@daniel32778 Z reszta wielu bylo takich.
0
@Rewolucja123 Mbappe jest już MŚ, a Ney miał szansę już w RPA grać na Mundialu, a go Dunga nie zabrał.
0
@Rewolucja123 Wymień chociaż 3.
0
@daniel32778 Bojan, Delefele, a trzeciego nie pamietam.
0
@daniel32778 Jest mistrzem, bo nie zostal potwornie kontuzjowany w cwiercfinale lub nie mial kontuzji na kilka miesiecy przed.
1
@Rewolucja123 Tego Bojana już bym przetrawił, bo brylował w wieku 17 lat, ale Deulofeu? Hahahaha.
0
@daniel32778 No, a nie byl nazywanym najwiekszym talentem La Masii? A I jeszcze Halilovic. Wielu takich bylo.
2
@Rewolucja123 Tylko, że Mbappe już pokazał coś na MŚ i zaliczył kolejny świetny sezon, a tamci nawet na MŚ nie grali. A Mbappe grał, wygrał i był jednym z najlepszych zawodników.
1
@daniel32778 A na MS pokazal sie tylko z Argentyna, gol na pusta po asyscie Giroud, gol z Chorwatami I pietka z Belgia I z tad ten hype na niego. W klubie gra nic, po za liga, a w kadrze dobrze, dla mnie to nic.
1
@Rewolucja123 Tak sobie to tłumacz.