- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Jak na boisku wyglądał Zieliński ?
Chodzi mi nie tylko o grę, ale i o pozycję.
Tyle się mówiło w Misji Futbol o tym, że na pewno zagra Milik i jakieś minuty Piątek za udany start sezonu...
0
@barcowy1899 Bardzo dobrze, świetny w ofensywie, jak i w defensywie, moim zdaniem wreszcie się przełamuje w reprze
0
@barcowy1899 Miał 200 % sytuacje chyba w 3 minucie. Kilka razy zerwał w swoim stylu jak dla mnie brakowało 2 napastnika. Nasi zagrali naprawdę dobry mecz :D
0
@barcowy1899 Zielu zagrał dobrze, bo grał na dziesiątce i fajnie współpracował z Lewym. Przez ból kostki musiał niestety zejść. Podejrzewam, że gdyby został na boisku i dodatkowo wszedłby Piątek, to padłaby jakaś bramka.
Trener powinien jakoś uzasadnić te zmiany, bo nie wprowadziły one nic. Zmarnowane szanse moim zdaniem, poza wymuszoną przez Zielińskiego.
Brakowało po prostu jeszcze jednego huncwota w ofensywie, który by się wysuwał za obrońców lub wybiegał na boki, gdy Zielu był przy piłce, a Lewy miał przy sobie od razu dwóch obrońców.
Skrzydła nam szwankowały, a to był idealny mecz, by nimi grać. Wahadłowi we włoskich koszulkach strasznie słabi.
0
@barcowy1899 Pierwszy mecz jaki ogladalem, a oglądam jak jakiś poje...ny wszystkie:) gdzie Zieliński w koncu grał swoje. W każdym do tej pory było mizernie. Powtarzałem, ze Zielu pokaze w kadrze dopiero swoją grę jak odejdzie Lewy. Bo ten się cofa i wszyscy zagrywają do narodowej gwiazdy, ale dzisiaj...?:) dzisiaj nie, Zielu miał pilke, rozgrywał, biegał, wychodził na pozycje. Tak wlasnie chciałbym
oglądać współpracę Ziela z Lewym.