- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
8
Odnośnie ostatniego meczu Juvenilu A z Lleidą (2;0).
Ogólnie kadra Juvenilu A wygląda bardzo mocno i myślę, że jest szansa na obronę Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Świetnie się patrzy na grę tych młodych. W wyjściowym składzie wyszło dwóch 16-latków - Nico Gonzalez i Jose Martinez.
Zawodnikiem meczu moim zdaniem był Jandro Orellana. Jandro to kapitan drużyny i we wczorajszym meczu to przez niego przechodziła większość akcji. Świetnie rozgrywał i napędzał nasze akcję, bardzo dobrze regulował tempo gry. Kilka ładnych prostopadłych, krótkich piłek, wiele ładnych przerzutów i asysta. Kluczowy zawodnik drużyny. W tym sezonie uważam, że jeszcze zadebiutuje w Barcy B.
Na plus na pewno:
- Nico Gonzalez. 16-latek awansował bezpośrednio do Juvenilu A z Cadete A. Miał wiele ofert na stole, m.in. z Manchesteru City i United, jednak całe szczęście udało się go zatrzymać. W Cadete A grał głównie jako defensywny lub środkowy pomocnik. We wczorajszym meczu miał dużo bardziej ofensywną rolę. Przez pierwsze 15 minut nie było go za bardzo widać, ale potem już się rozkręcił. Kilka ładnych podań i do tego sporo dryblingów. Świetna kontrola piłki, bardzo ciężko było mu zabrać piłkę, obrońcy mieli z nim sporo problemów.
- Jose Martinez. Jose to kolejny zawodnik, który awansował do Juvenilu A prosto z Cadete A. 16-latek gra na lewej obronie i z Lleidą zagrał bardzo przyzwoity mecz. Kilkukrotnie dobrze dośrodkował, do tego dobrze grał w pressingu i obronie.
- Konrad de la Fuente. Przez pierwsze 10 minut sporo dryblingów mu nie wychodziło, ale później zaczął sprawiać bardzo dużo problemów obrońcom. Powinien mieć w tym meczu z 2 asysty, ale Marques nie wykorzystał jego bardzo dobrych podań. Do tego na duży plus wywalczony rzut karny.
- Ansu Fati. Już o nim pisałem. Bestia. Hybryda wszystkich pozycji ofensywnych. Wszedł na 45 minut, a był jednym z najlepszych. Bramka, dwukrotnie faulowany na żółtą kartkę, sporo dryblingów, kilka odbiorów. Imponująco, ogromny talent.
Oceny zawodników według mnie:
Arnau Tenas (7) - Rosanas (6,5), Rojas (6,5), Comas (7), Jose Martinez (7,5) - Lucas de Vega (7), Jandro Orellana (8,5), Nico Gonzalez (7,5) - Konrad de la Fuente (7,5), Marques (7), Sergi Serrano (7).
Z ławki rezerwowych: Ansu Fati (8,5). Peque i Marcos bez oceny.
2
@ViscaBarca123 Fajne te Twoje podsumowania, takie nie za nudne ;)
2
@Witekk10 Fajnie, że kogoś to chociaż trochę interesuje. :D