- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
22
Podsumowanie wczorajszego meczu Sabadell vs. Barca B (0;1).
To nie był łatwy mecz dla drużyny rezerw, jednak udało się wyrwać te ważne 3 punkty. Bardzo podobała mi się gra OwnGoal'a. Świetny chłopak, naprawdę ogromny talent. :) Ważne, że udało się odnieść to pierwsze zwycięstwo, bo teraz teoretycznie powinno być łatwiej. Gra nie wyglądała jakoś super, ale i tak dużo lepiej niż za czasów Gerarda Lopeza. Trzeba mieć na uwadze, że to był wyjazd i na boisku nie było Aleni i Puiga. W końcówce pod naszą bramką było bardzo gorąco, anulowano gola Sabadell, a Ezkieta popisał się świetnymi interwencjami.
✪ Zawodnik meczu: Alex Collado.
Pod nieobecność Puiga, to on był najjaśniejszym punktem Barcy B. Bardzo dużo dryblował, czasami może aż za dużo, co doprowadziło do kilku strat, ale ogólnie dobry mecz. Od samego początku bardzo aktywny, zanotował kilka ładnych podań. Ogólnie Collado porusza się z futbolówką z bardzo dużym luzem, czasami nie robi sobie nic z tego, że koło niego jest 2 czy 3 graczy. I z takich pojedynków potrafi wyjść zwycięsko. Wczoraj bardzo podało mi się jak na dużym luzie i spokoju założył siatkę zawodnikowi Sabadell, a potem ładnie zagrał na skrzydło. Bardzo dobry mecz.
✔ Na plus:
- Ezkieta. Świetny mecz, obok Collado najlepszy i wielu pewnie to jemu dałoby MOTM. W końcówce kluczowy, jego znakomita parada uchroniła Barcę B od straty bramki. W tym sezonie w bardzo dobrej formie.
- Monchu. Przyzwoity mecz, ale nic więcej. Ładnie rozgrywał, kilkukrotnie ładnie przerzucił piłkę i był solidny w obronie. Jednak dużo bardziej podoba mi się jego gra, gdy ma dużo bardziej ofensywną rolę.
- Kike. Szczerze nie spodziewałem się tak dobrego meczu. Z wielu dryblingów wychodził zwycięsko, bardzo mało strat, kilka bardzo ładnych zagrań w pole karne. Przyzwocie. Tak samo Ballou, jednak uważam, że Ballou trochę lepiej czuje się na lewym skrzydle. Ważne, że trzyma formę.
- Cała formacja obronna. Bez zastrzeżeń. Cuenca chyba wreszcie wraca do formy, bezbłędny Chumi, dobry Miranda i naprawdę dobrze wyglądający na prawej obronie Guillem. Bardzo cieszy ta poprawa gry w defensywie.
✖ Na minus:
Chyba znowu można mieć zastrzeżenia do skuteczności. Mujica mało co robił, Abel cały mecz na ławce. Pimienta musi coś z tym zrobić.
Oceny zawodników według mnie:
Ezkieta (8) - Guillem (7), Chumi (7,5), Cuenca (7), Miranda (7,5) - Collado (8), Sarsanedas (7), Monchu (7) - Kike (7), Mujica (5,5), Ballou (7).
Tutaj jakiś krótki skrót meczu:
Alena dał dobrą zmianę. Gra po jego wejściu trochę się ożywiła. Na pewno nie była to jeszcze forma sprzed kontuzji, ale wyglądał naprawdę nieźle.
2
@ViscaBarca123 Klikam herbik, potem przeczytam :D
Taktyczny - podsumowanie Sabadell - Barca B
1
@ViscaBarca123 Świetną robotę wykonujesz.Oby tak dalej.