La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

22

Podsumowanie wczorajszego meczu Sabadell vs. Barca B (0;1).

To nie był łatwy mecz dla drużyny rezerw, jednak udało się wyrwać te ważne 3 punkty. Bardzo podobała mi się gra OwnGoal'a. Świetny chłopak, naprawdę ogromny talent. :) Ważne, że udało się odnieść to pierwsze zwycięstwo, bo teraz teoretycznie powinno być łatwiej. Gra nie wyglądała jakoś super, ale i tak dużo lepiej niż za czasów Gerarda Lopeza. Trzeba mieć na uwadze, że to był wyjazd i na boisku nie było Aleni i Puiga. W końcówce pod naszą bramką było bardzo gorąco, anulowano gola Sabadell, a Ezkieta popisał się świetnymi interwencjami.

✪ Zawodnik meczu: Alex Collado.

Pod nieobecność Puiga, to on był najjaśniejszym punktem Barcy B. Bardzo dużo dryblował, czasami może aż za dużo, co doprowadziło do kilku strat, ale ogólnie dobry mecz. Od samego początku bardzo aktywny, zanotował kilka ładnych podań. Ogólnie Collado porusza się z futbolówką z bardzo dużym luzem, czasami nie robi sobie nic z tego, że koło niego jest 2 czy 3 graczy. I z takich pojedynków potrafi wyjść zwycięsko. Wczoraj bardzo podało mi się jak na dużym luzie i spokoju założył siatkę zawodnikowi Sabadell, a potem ładnie zagrał na skrzydło. Bardzo dobry mecz.

✔ Na plus:

- Ezkieta. Świetny mecz, obok Collado najlepszy i wielu pewnie to jemu dałoby MOTM. W końcówce kluczowy, jego znakomita parada uchroniła Barcę B od straty bramki. W tym sezonie w bardzo dobrej formie.

- Monchu. Przyzwoity mecz, ale nic więcej. Ładnie rozgrywał, kilkukrotnie ładnie przerzucił piłkę i był solidny w obronie. Jednak dużo bardziej podoba mi się jego gra, gdy ma dużo bardziej ofensywną rolę.

- Kike. Szczerze nie spodziewałem się tak dobrego meczu. Z wielu dryblingów wychodził zwycięsko, bardzo mało strat, kilka bardzo ładnych zagrań w pole karne. Przyzwocie. Tak samo Ballou, jednak uważam, że Ballou trochę lepiej czuje się na lewym skrzydle. Ważne, że trzyma formę.

- Cała formacja obronna. Bez zastrzeżeń. Cuenca chyba wreszcie wraca do formy, bezbłędny Chumi, dobry Miranda i naprawdę dobrze wyglądający na prawej obronie Guillem. Bardzo cieszy ta poprawa gry w defensywie.

✖ Na minus:

Chyba znowu można mieć zastrzeżenia do skuteczności. Mujica mało co robił, Abel cały mecz na ławce. Pimienta musi coś z tym zrobić.

Oceny zawodników według mnie:
Ezkieta (8) - Guillem (7), Chumi (7,5), Cuenca (7), Miranda (7,5) - Collado (8), Sarsanedas (7), Monchu (7) - Kike (7), Mujica (5,5), Ballou (7).

Tutaj jakiś krótki skrót meczu:



Alena dał dobrą zmianę. Gra po jego wejściu trochę się ożywiła. Na pewno nie była to jeszcze forma sprzed kontuzji, ale wyglądał naprawdę nieźle.

2

@ViscaBarca123 Klikam herbik, potem przeczytam :D
Taktyczny - podsumowanie Sabadell - Barca B

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Świetną robotę wykonujesz.Oby tak dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?